hero2

باباپسته (فروش پسته بابای کشاورزم بدون واسطه )

باباپسته (فروش پسته بابای کشاورزم بدون واسطه )
ساخته شده در 1399/8/21
0
حامی

مطالب من

حامی‌های برتر

داستان باباپسته 


همچی از خسته شدن بابای من شروع شد 🙂

بابای من معلم بازنشسته هست، شغل اصلیش بعد از بازنشستگی کشاورزی باغ های پسته شد. بابام هرسال طبق معمول فروش پسته ی خودش رو به خریداران شهرستان رفسنجان یا همون روستای خودشون زانوق آباد انجام میداد. همونطور میدونید مثل همیشه سود اصلی هرمحصولی رو واسطه های عزیز به جیب میزنن و امسالم که با شرایطی که پیش اومد هزینه های باغداری و کود و . . . یکم به بابام فشار آورد !

تو نمیخوای واسه بابات کاری انجام بدی ؟

بابام به جایی رسیده بود که هرلحظه به فکر فروش زمین هاش بود و میخواست بیخیال کشاورزی بشه تا اینکه یهو همچی اومد سمت من ! بابام بهم گفت: تو نمیخوای واسه بابات کاری انجام بدی وقتی تو اینهمه شرکت کار میکنی و بهشون کمک میکنی ؟

لازمه بگم من (مرتضی عظیمی) مشاور چندین استارت آپ در یکی از شاخه های بازاریابی اینترنتی هستم و حرف بابام این بود که خب پسر خوب بیا با همین روش پسته های خودمون رو بفروش تا پول الکی تو جیب واسطه ها نره !

کمتر از یک هفته

خب دیدم حرف بابام درسته و من تصمیم گرفتم این سایت رو به کمک تیمم برای پدرم طراحی کردم و این بستر رو آماده کردم تا بابام بتونه به راحتی پسته های خودش رو بدون اینکه واسطی در کار باشه به مردم کشور عرضه کنه.

باید به این توجه کنیم پسته های خوشمزه و چرب نوق با طعم بی نظیری که دارند اکثرا برای صادرات ازشون استفاده میشه ولی با این سایت میتونید به راحتی تهیه کنید و به عنوان آجیل یا استفاده های فراوانی که در آشپزی و شیرینی پزی داره لذت ببرید


حالا شمایید و باباپسته ❤️

به لطف واسطه ها و اینترنت، الان ما و شما بی واسطه باهم در ارتباطیم. من نقش پل ارتباطی بابام از روستای زانوق آباد رفسنجان به تمام ایرانم.

با تمام وجودم مطمئنم طعم پسته های باباپسته، بی نظیرترین حس این میوه بهشتی رو بهتون منتقل میکنه. چون میبینم که بابای من با عشق کشاورزی میکنه . . .

بی شک این قصه سر دراز داره، منتظر خبر های ما باشید 🌹


محصولات دستچین و درجه 1 ما 

من کی هستم و چه فعاليتی می کنم؟


من مرتضی عظیمی هستم، بابام معلم بازنشسته و کشاورز پسته در رفسنجان هست. فعالیت خودم مشاور بهینه سازی سایت چندین استارت آپ (نوبت دات آی آر، کمدا، لوناتو، دیجی زرگر) مطرح کشوری بود. از اونجایی که در زمینه طراحی سایت اطلاعاتی داشتیم به درخواست بابام سایتی زدیم تا بتونیم پسته رو بدون هیچ واسطه ای از رفسنجان به دست مردم برسونیم. 

چرا من در حامی باش هستم؟

ما برای بسته بندی، دستچین کردن پسته ها و انباری داری پسته ها و از همه مهمتر معرفی خودمون به پیشنهاد یکی از دوستان تصمیم گرفتیم در حامی باش صفحه داشته باشیم .

من به مقدار زیر حمایت می‌کنم

تومان
تومان

0 حامی در این ماه حمایت کرده‌اند