hero2

آکادمی بامادون

آکادمی بامادون
ساخته شده در 1402/2/13
0
حامی

مطالب من

حامی‌های برتر

من کی هستم و چه فعاليتی می کنم؟

سلام و درود

امیدوارم هر جا هستین زندگیتون پرمعنا باشه 😉

من کامبیز ذوقی کارشناس شبکه‌های کامپیوتری مایکروسافت هستم و سختی که خودم در راه یادگیری کشیدم رو نمیخوام شخص دیگه‌ای متحمل بشه. سعی می‌کنم تا علم کامپیوتر رو به زبان ساده و کاربردی آموزش بدم. سعی می‌کنم مسائل کامپیوتری که از نظر بقیه پیچیده است را طوری ساده کنم که برای هر قشری قابل‌درک باشه. مسائلی که توی مدرسه و دانشگاه درباره‌شون صحبت نمیشه و به شما یاد نمیدن رو می‌تونید توی آکادمی بامادون یاد بگیرید. میتونید توی آکادمی بامادون و یا وبسایت بامادون متخصص کامپیوتر و ویندوز شوید.

توی کانال یوتیوب بامادون تمام تلاشم رو می‌کنم مسائل تخصصی و عمومی که همه مردم احتیاج دارن در مورد کامپیوتر بدونن رو به زبان ساده مطرح کنم تا یاد بگیرن.

در ضمن توی کانال یوتیوب در حال برگزاری دوره های آموزشی کامپیوتر به صورت رایگان هستیم و حمایت شما می تونه باعث بشه ما هم با قوت قلب بیشتری به کارمون ادامه بدیم. 

کسانی که از ما حمایت می‌کنند و توی کانال یوتیوب و آپارات هم ما رو دنبال می‌کنند، می‌توانند برای تهیه دوره‌های آموزشی سایت که هزینه دارد، درخواست تخفیف کنن. اینم حمایت من از شما 😊
 

چرا من در حامی باش هستم؟

ساخت و تولید ویدیو و پادکست به زمان و هزینه نیاز داره ولی ویدیوها و پادکست ما به صورت رایگان منتشر میشه. پس کمک‌های شما باعث میشه که ما بتونیم کیفیت کارمون رو بالا ببریم و بیشتر و بهتر فعالیت کنیم. 

کمک‌های مالی شما میتونه به ما کمک کنه که پروسه تدوین صوتی پادکست و ادیت ویدیوها و طراحی پوستر رو برون سپاری کنیم. این کار ۲ فایده داره.

۱- کیفیت خروجی محتواها (شامل فیلم برداری و ادیت و محتوا) بالاتر خواهد رفت.

۲- می تونیم با انرژی بیشتری کار کنیم و زود به زود قسمت جدید بدیم. ✌

دونیشن یا حمایت شما کاملا اختیاری هست ما از صمیم قلب ازتون تشکر می‌کنیم که به ترویج علم و رشد فردی و جامعه‌مون کمک می‌کنید و تمام تلاش‌مون رو می کنیم تا بهترین خودمون رو ارائه بدیم. 

 

راستی اگر کسی رو می‌شناسید که محتواهای آکادمی بامادون به کارش میاد، ما رو حتما بهشون معرفی کنید.🙏🙏

 

من به مقدار زیر حمایت می‌کنم

تومان
تومان

0 حامی در این ماه حمایت کرده‌اند