hero2

پایگاه خبری تحلیلی برزن نیوز

پایگاه خبری تحلیلی برزن نیوز
ساخته شده در 1401/6/07
0
حامی

مطالب من

حامی‌های برتر

من کی هستم و چه فعاليتی می کنم؟

ما گروهی متخصص در علوم شهری و سیاستگذاری توسعه شهری و منطقه ای هستیم. پس از پانزده سال فعالیت پژوهشی و سیاستگذاری توسعه، پایگاه خبری تحلیلی برزن نیوز را تاسیس کردیم تا به افزایش اطلاعات عمومی مردم و آشنایی افکار عمومی با مسائل توسعه ای زمینه ساز مشارکت مردم در توسعه پایدار باشیم. همچنین با پوشش خبری رویدادهای توسعه ای و تحلیل علمی مسائل، حامی نفع عمومی بوده و جایگاه فعالان مطالعات میان رشته ای توسعه پایدار را در نظام برنامه ریزی کشور استحکام بخشیم.

رسانه ما دارای پروانه انتشار از هیئت نظارت بر مطبوعات است.


 

چرا من در حامی باش هستم؟

رسانه بدون تامین مالی از طرف شهروندان و حامیان غیر نهادی نمی تواند مستقل باشد. اگر رسانه استقلالش را از دست دهد امکان دفاع از نفع عمومی را نخواهد داشت، زیرا باید به منافع حامی خود وفادار باشد. ما در پنج سال فعالیت رسانه ای گذشته پیشنهاد حمایت گروه های سیاسی و نهادهای حاکمیتی را با قاطعیت رد کرده ایم تا همچنان بتوانیم مدافع نفع عمومی باشیم. اکنون برای توسعه فعالیت و افزایش تاثیرگذاری در مسائل حساس توسعه شهری و منطقه ای به حمایت تک تک شهروندان نیاز داریم تا همچنان مستقل مانده و با آموزش و استخدام شهرساز روزنامه نگار ها تبدیل به رسانه ای مرجع و تاثیرگذار در حوزه فعالیت خود شویم.

کنترل بسیاری از پدیده های مبتلا به توسعه کشور همچون مسائل زیست محیطی، زمین خواری، تغییر کاربری غیر اصولی اراضی، اوضاع آشفته بازار مسکن و پایمال شدن حق سکونت بسیاری از شهروندان، بی توجهی به ابتدایی ترین اصول توسعه پایدار و شهرسازی از طرف نهادهای دولتی، نا کارآمدی شهرداری ها و دهیاری های کشور و بسیاری پدیده های دیگر از این دست، ضرورت حضور یک رسانه قوی و مستقل را توجیه می کند. با حمایت شما تحقق ظهور چنین رسانه ای امری شدنی است.

من به مقدار زیر حمایت می‌کنم

تومان
تومان

0 حامی در این ماه حمایت کرده‌اند

پاداش خود را انتخاب کنید:

5,000,000 تومان - حامی گزارش های هفته


تعداد بی نهایت