hero2

پادکست بیداری

پادکست بیداری
ساخته شده در 1400/2/31
0
حامی

مطالب من

حامی‌های برتر

هدف ماهانه

/1
% 0

نگرش من به زندگی تغییر کرده است ...

اگر 
با گوش دادن به سی قسمت اول این پادکست، برای شما دریچه ای تازه برای دیدن جهان درون و بیرون به وجود آورده است،

اگر 

دانش و اطلاعاتی که برای دانستن آن می بایست ساعتها یا حتی روزها، برای تحقیق و مطالعه صرف می کردید را در چند دقیقه دریافت کردید و می توانید در زندگی  از آنها استفاده کنید،

اگر 

در هر قسمت نکات جالبی به مجموعه ی دانش شما اضافه شده است، چه با به چالش کشیدن افکارتان ، چه با وادار کردن شما به مرتب کردن تفکرات تان، و چه با بیشتر فکر کردن برای مخالفت کردن با آنچه گفته شده است،

اگر 

فکر می کنید زمان طلاست. زمان ارزشمند است و شما ارزش زمانی که برای مطالعه، تهیه، ضبط و تدوین هر قسمت صرف می شود، را درک می کنید،

اگر 

مهمترین چیزی که یاد گرفته اید این است که در زندگی ، در یکایک لحظه های بودن در این مسیر، باید آگاه و سپاسگزار باشید

و اگر همه ی اگرهای بالا را رها کنید و فقط دوست داشته باشید این پادکست را به خاطر سی قسمت اولش حمایت کنید

پادکست بیداری چه می گوید؟

درود بر شما، در این پادکست در زمینه‌ی آگاه سازی و آگاهی رسانی درباره پدیده های موجود در جهان هستی و مسیری که در زندگی طی می کنیم، صحبت می کنم و تلاش این است که با ارائه اطلاعات مختلف دریچه‌ای تازه به زندگی در جهان هستی باز کنیم. جهان ما، جهان بینهایت امکانات و احتمالات است.


چرا پادکست بیداری در حامی باش است؟

مخاطب های پادکست بیداری افراد خاصی هستند که نگرشی متفاوت نسبت به جهان پیرامون خود دارند و تلاش می کنند در مسیر عشق و درک متقابل و همینطور خدمت به دیگران، در این تراکم قدم بردارند و همین دوستان پیشنهاد کردند که در حامی باش، پادکست مورد علاقه‌شان حضور داشته باشد.من به مقدار زیر حمایت می‌کنم

تومان
تومان

0 حامی در این ماه حمایت کرده‌اند

پاداش خود را انتخاب کنید:

333,000 تومان - دسترسی به گپ لایو چهارم

درود بر شما

اگر شما از دوستانی هستید که در گپ لایو چهارم حضور نداشتید یا از دوستانی هستید که تمام یا بخشی از آن را دیدید اما تمایل دارید این گپ 2.5 ساعته را مجدداً ببینید، می توانید به بازپخش آن دسترسی داشته باشید. فقط کافی است آنچه می خواهید در زندگی داشته باشید را به دست آورید.

همانطور که قبلاً عنوان کرده بودم به دلایلی این برنامه ی لایو بر روی شبکه قرار نگرفت، که این دو دلیل را در اوایل لایو توضیح دادم، و قرار بر آن شد که هر کس "حضور" داشت، فقط به آنچه گفته شد یکبار به صورت زنده گوش کند، آن را بر اساس باورهای خود در همان "لحظه" بسنجد، آنچه درک می کند را درک کند، و تمام.

در طول لایو، دوستان با اصرار خواستند که راهی برای اینکه بتوانند دوباره لایو را ببینند، پیدا کنم. برخی با مشکل اینترنت مواجه بودند، بعضی به دلیل اختلاف ساعت سر کار بودند و هر کس دلیلی داشت. برخی هم که اصلاً نبودند!

طی نظرسنجیی که انجام شد، اکثریت دوستان از میان اعداد 1، 2 و 3، عدد 3 را انتخاب کردند. پس قرار شد لینک بازپخش این لایو در اختیار دوستانی قرار بگیرد که نه تنها بهای آنچیزی که خود می خواهند داشته باشند را پرداخت کنند، بلکه با این کار به ادامه دار بودن پادکست بیداری کمک کنند و برای اینکه برای همه منصفانه باشد، عدد 333333 تومان، فقط برای "حاضرین" مقرر شد.

اگر شما از دوستانی هستید که در این لایو به هر دلیلی"حضور" نداشتید هم می توانید به بازپخش آن دسترسی داشته باشید، کما اینکه طبیعتاً طبق قرار میان ما، نمی بایست به بازپخش دسترسی پیدا کنید، و این انتخاب خود شماست که بهای آنچه می خواهید در زندگی داشته باشید را پرداخت کنید یا نه.


آنچه در این گپ لایو گذشت:

- یک مدیتیشن کوتاه،

- یک داستان کوتاه عمیق درباره ی هیچ و آیینه

- خطوط زمانی زندگی

- گذشته، حال و آینده در همین لحظه

- واقعیت های موازی در حال

- خودِبرتر و خودهای برتر

- چنلینگ یعنی چه

- چرا قانون جذب کار نمی کند

- بجای حرکت مستقیم بر اساس قانون جذب، در ارتفاع هم می توانید حرکت کنید

- به یک قسمت کوتاه از یک مجموعه ی 99 قسمتی، برای تغییر واقعیت زندگی گوش کردیم

- خنده و شوخی بسیار

- پاسخ به سوالات

- رونمایی از بیداری

- و خیلی چیزهای دیگه ....


پادکست بیداری را 333333 تومان حمایت کنید و لینک بازپخش این گپ لایو جذاب تا چند دقیقه بعد به ایمیلی که در حامی باش وارد می کنید، ایمیل می شود.


* حامی باش، اعداد را رُند نشان می دهد، شما می توانید در قسمت مربوطه 6تا عدد 3 تایپ کنید


"اگر تو واقعیت زندگی ات را در دست نگیری، واقعیت زندگی تو را در دست می گیرد."
تعداد بی نهایت