شبکه‌های اجتماعی

درباره من:

 • من کی هستم و چه فعاليتی می کنم؟

  ما مجموعه ای از متخصصان هستیم که در بیزینس خود به انجام کارهای اشخاص حقیقی و حقوقی سرعت میبخشیم و برخی از امور آن ها را بر عهده میگیریم.

  که در حال حاضر خدمات مشاوره کسب و کار در دسترس شما است!

  چرا من در حامی باش هستم؟

  دریافت مشاوره کسب و کار و یا استخدام یک مشاور جهت توسعه بیزینس مختص به زمان بحران نیست! بلکه در تمامی دوره ها بنگاه های اقتصادی خرد و کلان نیاز به مشاوره هایی دارند تا از جدید ترین متد های توسعه با خبر باشند.

  برای مثال کسب و کاری که از جدید ترین متد های فروش و از کانال های فروش بهینه استفاده میکند موفق تر از کسب و کار هایی هستند که تنها به یک کانال فروش سنتی یا غیره بسنده میکنند. اما تمام افراد بنا به دلایل مختلف توان و تجربه کافی برای راه اندازی و توسعه کسب و کار را ندارند.این امر موجب میشود تا هر کسب و کاری که خواهان توسعه و پیشرفت است نیازمند مشاوره های مربوطه در زمینه های مختلف شود!

  اما در این میان یک مشکل به چشم میخورد! آن هم پیدا کردن یک مشاور خبره و با تجربه است.تیم blue stone این مشکل را برای شما حل کرده!

  ما در blue stone همواره در حال تحقیق و توسعه منابع انسانی و متد های بروز هستیم تا شما را در توسعه واحد های اقتصادیتان یاری کنیم.تا بتوانیم موفقیت و درخشش شما را تماشا کرده و به خود ببالیم که توانستیم به شکوفایی هموطنان و کشورمان کمک شایانی کنیم.

  blue stone چه کمکی در این راستا میکند؟!

  تیم ما شامل افراد مجربی است که همواره در حال کشف و ابداع متد های توسعه و رشد و همچنین کم ریسکترین متد های استارت کسب و کار هستند!

  در حال حاضر برخی شرکت ها مانند شرکت طاهر شیمی از خدمات ما بهره مند شده اند! پس شما نیز اقدام کنید تا بتوانیم به یاری هم آینده درخشان کاری شمارا رقم زنیم.

  از شروع تا سعود در کنارتان هستیم!

درحال بارگذاری صفحه...