hero2

پادکست فارسی بعد دوازدهم

پادکست فارسی بعد دوازدهم
ساخته شده در 1399/3/08
0
حامی

مطالب من

حامی‌های برتر

من کی هستم و چه فعاليتی می کنم؟

سلام! سینا حسینی هستم؛ تولیدکنندۀ پادکست بُعدِ دوازدهم. در هر اپیزود از بعد دوازدهم داستان‌هایی که پشت یکی از اتفاقات بزرگ و کوچک زندگی همۀ ما رخ می‌دهند را بازگو می‌کنم. قصۀ اتفاقاتی مانند جدایی، از کار برکنار شدن، مهاجرت، جدا شدن از خوانده و ... . 

هدف از ساخت این پادکست این است که این داستان‌ها را به گوش افرادی برسانم که شنیدن این تجریبات بتواند در زندگی آن‌ها تغییراتی ایجاد کند. مثلا اگر کسی به فکر مهاجرت است، شاید شنیدن تجریبات یک فرد دیگر بتواند ادامۀ مسیر را برایش هموارتر و خوشایندتر کند. مهم‌ترین نکته در بعد دوازدهم این است که تمامی داستان‌هایی که نوشته، خوانده یا روایت می‌شوند، واقعی هست! تمام سعی من هم در این دست که محتوایی دست اول تولید و منتشر کنم. 

در اوایل کار قرار نبود که بعد دوازدهم جدی باشد! منتهی پس از شنیدن نظرات و بازخوردهای مثبت شنوندگان در همان زمان، باعث شد که کار را به صورت جدی ادامه بدهم. حالا نزدیک به دو سال است که پادکست تولید و پخش می‌شود و من همچنان از ابراز لطف و مهربانی شما و شنوندگان عزیز انرژی می‌گیرم.


چرا من در حامی باش هستم؟

بعد دوازدهم پادکستی یک نفره است. یعنی تمامی مراحل تولید (آماده کردن داستان و ویرایش آن، ضبط، تدوین و انتشار) آن توسط خودم انجام می‌شود. گاهی اوقات ممکن است که این کارها حدود چند ماه زمان لازم داشته باشد و تنها سوختِ راه من، لطف و همراهی شما عزیزان است. به هر حال من این کار را با عشق و علاقه انجام می‌دهم و از معدود کارهایی است که واقعا دوستش دارم. 

بعد دوازدهم رایگان است و رایگان خواهد بود. موضوعی که مطرح است این است که ساخت پادکست هزینه‌هایی را بر دوش سازندۀ آن اضافه می‌کند (که صد البته با جان و دلم آن‌ها پذیرفته‌ام). هزینه‌هایی اعم از میزبانی پادکست، ضبط، تهیه ابزار ضبط و تولید و از این قبیل. از طرفی تولید پادکست زمان و انرژی بسیار زیادی از سازندۀ آن می‌گیرد به گونه‌ای که تولید بعضی از اپیزودها چند ماه زمان برده‌اند. 

این صفحه برای کسانی ساخته شده است که می‌خواهند داوطلبانه از ادامۀ فعالیت پادکست حمایت کنند. اگر از شنیدن بعد دوازدهم لذت بردید و می‌خواهید از پادکست حمایت کنید، می‌توانید از طریق همین صفحه اقدام کنید. من بسیار مفتخر و دلگرم خواهم بود که شنودگانِ بعد دوازدهم از چیزی که شنیده‌اند لذت برده‌اند. حمایت، نظر، مشارکت در انتشار، ابراز محبت و احساس رضایت شما از پادکست، پشت من را گرم خواهد کرد و مرا به ساخت و تولید محتوایی بهتر تشویق می‌کند. حمایت مالی از بعد دوازدهم اختیاری بوده و شما برای حمایت از آن کاملا مختارید و از سر لطفتان است.

ممنون از شما که وقت گذاشتید و تا اینجای صفحه را خوانده‌اید. ممنون از اینکه پادکست را گوش می‌دهید و آن را به دوستان و عزیزان‌تان معرفی می‌کند. پادکست بعد دوازدهم به عشق شنوندگانش تولید و پخش می‌شود و من قدردان تمام نظرات و لطف و مهربانی شما هستم. 


با عشق و احترام،

سینا حسینی

من به مقدار زیر حمایت می‌کنم

تومان
تومان

0 حامی در این ماه حمایت کرده‌اند