hero2

چین‌نگاری

چین‌نگاری
ساخته شده در Invalid date
0
حامی

مطالب من

حامی‌های برتر

ما کی هستیم و چه فعاليتی می کنم؟

ما چنتا دانشجوی ایرانی ساکن چین هستیم و توی شبکه های اجتماعی و پادکست قراره درباره زندگی روزمره مون با هم بگیم، ببینیم و بشنویم.

اگر پست های چین نگاری برای شما جذاب هست و کمک کرده تا دید بهتری نسبت به کشور چین پیدا کنید، لطفا از ما حمایت کنید تا این راه ادامه داشته باشه.


چرا ما در حامی باش هستیم؟

چین نگاری از یه ظهر پاییزی توی سلف سرویس دانشگاه شروع شد. خواستیم تجربه غذاهای خوشمزه چینی رو با بقیه به اشتراک بذاریم و بگیم اون کلیپ های سوسک و عقرب خوردن که تو تلگرام فرستاده میشه حقیقت نداره. کم کم شروع کردیم در خصوص اتفاقات اطرافمون، تجربه ها و چیزهایی که یادگرفتیم بنویسیم. 

 برای آینده برنامه صفحه چین نگاری این هست که از جاهای دیدنی چین و بخصوص شانگهای مطلب بنویسیم و کلیپ کوتاه معرفی ضبط کنیم. البته این کار مستلزم گذاشتن وقت زیاد و هزینه کردن هست. تا الان تلاشمون این بوده که تمامی کارها اعم از ساخت کلیپ و ویرایش اون و تا تهیه پوستر به عهده خودمون باشه. برای ارائه کار قویتر تصمیم داریم وقت خودمون رو صرف کیفیت و عمق مطالب و داستان ها کنیم و کارهای فنی رو بسپاریم به شرکت های متخصص. حمایت مالی شما علاوه بر تزریق انگیزه به ما میتونه این فرایند برونسپاری و آماده شدن مطالب رو سریعتر کنه. نکته قابل توجه دیگه اینکه خیلی از اماکن دیدنی توی چین نیازمند خرید بلیط هست که گاهی اوقات متناسب با بودجه دانشجویی ما نیست.

استفاده از سایت حامی باش هم بسیار ساده هست. میتونید ما رو به یه کاسه نودل مهمون کنید و همینطور که داریم نودل میزنیم در خصوص چین و چین نگاری گپ بزنیم.

من به مقدار زیر حمایت می‌کنم

تومان
تومان

0 حامی در این ماه حمایت کرده‌اند