درباره من:

  • ما کی هستیم و چه فعاليتی می کنم؟

    ما چنتا دانشجوی ایرانی ساکن چین هستیم و توی شبکه های اجتماعی و پادکست قراره درباره زندگی روزمره مون با هم بگیم، ببینیم و بشنویم.


    چرا ما در حامی باش هستیم؟

    چین نگاری از یه ظهر پاییزی توی سلف سرویس دانشگاه شروع شد. خواستیم تجربه غذاهای خوشمزه چینی رو با بقیه به اشتراک بذاریم و بگیم اون کلیپ های سوسک و عقرب خوردن که تو تلگرام فرستاده میشه حقیقت نداره. کم کم شروع کردیم در خصوص اتفاقات اطرافمون، تجربه ها و چیزهایی که یادگرفتیم بنویسیم. 

     برای آینده برنامه صفحه چین نگاری این هست که از جاهای دیدنی چین و بخصوص شانگهای مطلب بنویسیم و کلیپ کوتاه معرفی ضبط کنیم. البته این کار مستلزم گذاشتن وقت زیاد و هزینه کردن هست. تا الان تلاشمون این بوده که تمامی کارها اعم از ساخت کلیپ و ویرایش اون و تا تهیه پوستر به عهده خودمون باشه. برای ارائه کار قویتر تصمیم داریم وقت خودمون رو صرف کیفیت و عمق مطالب و داستان ها کنیم و کارهای فنی رو بسپاریم به شرکت های متخصص. حمایت مالی شما علاوه بر تزریق انگیزه به ما میتونه این فرایند برونسپاری و آماده شدن مطالب رو سریعتر کنه. نکته قابل توجه دیگه اینکه خیلی از اماکن دیدنی توی چین نیازمند خرید بلیط هست که گاهی اوقات متناسب با بودجه دانشجویی ما نیست.