hero2

چیزکست

چیزکست
ساخته شده در 1402/10/10
0
حامی

مطالب من

حامی‌های برتر

سلام

من ارشیا عطاری هستم و چیزکست رو تهیه و تولید می‌کنم. چیزکست یک پادکست تاریخیه که ما توش درباره‌ی تاریخ چیزها حرف می‌زنیم. یعنی تاریخ هر چیزی که بشر استفاده کرده و روی زندگیش تاثیر گذاشته. مثل کچاپ، تیشرت، کوکایین و غیره. سعی هم میکنیم مثل زنگ تاریخ خشک نباشه و ساده و روون بیانش کنیم. هدف ما توی چیزکست اینه که تاریخ رو از زاویه‌ي سرگذشت چیزهای مختلف تعریف کنیم و جواب کنجکاویامون درباره‌ی تاریخ اشیا رو به زبون ساده با کلی آدم که مثل ما سوال دارن در میون بذاریم.

 

چرا در حامی باش هستم؟

شنیدن چیزکست از ابتدای شروع فعالیتش رایگان بوده و تا ابد هم رایگانه. شما که شنونده‌ی چیزکست هستید بدون پرداخت یک ریال  میتونید به چیزکست گوش بدید. اما تولید چیزکست برای ما هزینه‌ی قابل توجهی داره. مثل هزینه‌ی تجهیزات، هزینه‌ی ضبط، هزینه‌ی تهیه‌ي منابع و غیره. همچنین برای انتشار پادکست باید مبلغی به میزبان پادکست پرداخت بشه که سالانه ۱08 دلار هزینه بر می‌داره. ما هیچ توقعی از شما برای حمایت نداریم و حمایت از چیزکست کاملا اختیاریه. ولی اگر تصمیم بگیرید ازمون حمایت مالی کنید کلی خوشحالمون می کنید و بهمون برای ادامه دادن انگیزه میدید. هر اپیزود چیزکست برای تولید حدود ۵۰ ساعت زمان می‌بره و تولیدش زحمت زیادی داره. طبعا حمایت‌های شما خستگی تولید رو از تن ما به در میکنه.

 

اندازه‌ی حمایت‌های شما مهم نیست. همشون لطف شماست. میتونه در حد یه لیوان قهوه باشه که هر روز می‌خورید و یه روز تصمیم گرفتید ما رو مهمون کنید :)

 

این حمایت‌ها در درجه‌ی اول صرف هزینه‌های تولید و انتشار پادکست میشه، بعد از اون هم صرف بالا بردن کیفیت پادکست میشه و باقی موندش هم میشه انگیزه و امید و انرژی واسه ما.

ممنون از اینکه چیزکست رو گوش می‌دید، به بقیه معرفیش میکنید و نوشته‌ی من رو خوندید. یادتون نره که حمایت از چیزکست کاملا اختیاره.

ارادتمند شما

ارشیا عطاری

قصه‌گوی چیزکست

من به مقدار زیر حمایت می‌کنم

تومان
تومان

0 حامی در این ماه حمایت کرده‌اند