hero2

پایگاه خبری سینمای خانگی

پایگاه خبری سینمای خانگی
ساخته شده در 1402/2/16
0
حامی

مطالب من

حامی‌های برتر

هدف ماهانه

/1
% 0

گسترش پایگاه خبری «سینمای خانگی» در سطح مراکز استان های کشور

گسترش پایگاه خبری «سینمای خانگی» در سطح مراکز استان های کشور یک هدف راهبردی و ضروری برای ماست که با توجه به حضور هنرمندان جوان در گوشه گوشه سرزمین پهناور ایران بزرگ، برای پوشش این فراگیری تعریف می شود.

معرفی «پایگاه خبری سینمای خانگی» در حامی باش:

در حوزه فیلم و سینما، متأسفانه گاهی اوقات، فضای غالب در اختیار کسانی است که از رانت استفاده می کنند، از پرده دری و آبروریزی دیگران ابایی ندارند، برای جذب منابع مالی هنگفت در استفاده از دروغ و کلاهبرداری دغدغه ای به خود راه نمی دهند، به آن سوی آب ها نظر می کنند، و اخبار و مطالب درست و نادرست را با هم مخلوط می نمایند. به قولی این ها نانشان در روغن است و به همین خاطر همه جا هستند و بی پروا جولان می دهند. در کنار ایشان، عده ای نیز به پاکدامنی، پاکدستی، مردم دوستی، وطن خواهی و سلامت می اندیشند اما به دلیل عضو نبودن در یک باند یا جناح مورد طرد و بی اعتنایی اکثر باندها و جناح های سیاسی و اقتصادی و غیره واقع می گردند تا خود به خود خسته بشوند و از صحنه کنار بکشند. بر همین اساس زندگی و حيات این عده که اتفاقا کارشان را خوب بلدند و حدود دین و اخلاق را هم رعایت می کنند، تنها به حمایت ها و كمك‌های حامیان دلسوز و فهیم (که در میان مردم همیشه آگاه زندگی می کنند) وابسته است و به اين وابستگي هم افتخار می نمایند. «پایگاه خبری سینمای خانگی» که از اواسط سال 1392 در قالب دوهفته نامه کار خود را آغاز کرده بود، علی رغم انتشار 31 شماره مستمر به دلیل همین باندبازی های ناجوانمردانه و عدم حمایت لازم پس از دو سال فعالیت مجبور به توقف گردید و اما، با تجدید قوا، در سال های بعد در قالب ماهنامه مجددا حضور خود را ادامه داد؛ سپس با تغییر وضعیت به پایگاه خبری این مسیر را پی گرفت. «سینمای خانگی» در طول این مدت، همواره بر استقلال رأي خود پافشاري كرده است و با اين باور، با رويكردي تحلیلی، آموزشی، انتقادی به انتقال و تحليل اخبار، آثار، و اشخاص حقیقی و حقوقی فیلم و سینمای ایران و جهان پرداخته است؛ به یاری خدا اين امر بدون آنكه «سینمای خانگی» به حزب، مرام يا تشكل سياسی خاصی وابسته باشد، محقق شده است. پس دور از انتظار نيست كه «پایگاه خبری سینمای خانگی» نيز همچون ديگر مراكز و نهادهای خصوصی به تنگناهای اقتصادی گرفتار شود. 

چرایی حضور «پایگاه خبری سینمای خانگی» در حامی باش:

«پایگاه خبری سینمای خانگی» بنا دارد با حمایت و مساعدت مالی مخاطبان فرهیخته و دغدغه مند خود، مردم فهیم و همواره حامی، و نخبگان آماده به کمک فرهنگی، هنری، سینمایی اين مسير را ادامه داده، و برای بقای خود دلبسته كسانی است كه استقلال و سلامت و پاک دستی اين رسانه را محترم شمرده و آن را همراهی و کمک می‌نمایند. کمترین کمک شما، هوای تازه ای است که جان می دهد به کالبد منتظر یک هوای پاک! دست مریزاد!

 

من به مقدار زیر حمایت می‌کنم

تومان
تومان

0 حامی در این ماه حمایت کرده‌اند

پاداش خود را انتخاب کنید:

100,000 تومان - بیشترین تعداد حمایت از سوی حامی، در هفته اخیر

دعوت به کنگره سراسری سالانه خبرنگاران پایگاه خبری سینمای خانگی


تعداد بی نهایت
1,000,000 تومان - ارسال متن اختصاصی تشکر برای حامی

ارسال متن اختصاصی تشکر برای حامی با امضای صاحب امتیاز و مدیرمسئول پایگاه خبری سینمای خانگی


تعداد بی نهایت
10,000,000 تومان - تقدیم کارت خبرنگار افتخاری

تقدیم کارت خبرنگار افتخاری به نام حامی و انتشار اخبار برگزیده حامی در پایگاه


تعداد بی نهایت