hero2

شرکت آساره عصر زمین دوم،تولید تجهیزات هوشمند

شرکت آساره عصر زمین دوم،تولید تجهیزات هوشمند
ساخته شده در 1400/4/12
0
حامی

مطالب من

حامی‌های برتر

من کی هستم و چه فعاليتی می کنم؟

ما یک شرکت فعال در زمینه تکنولوژی های هوشمند سازی هستیم و در زمینه تولید تجهیزات الکترونیکی پیشرفته مبتنی بر اینترنت اشیاء و هوش مصنوعی و همچنین آموزش الکترونیک فعالیت میکنیم.حدود 3 سال به صورت استارت آپ فعالیت را شروع کردیم و در حال حاضر تبدیل به یک شرکت کامل شدیم و در حال پیشرفت هستیم.تا کنون محصولات مختلفی از جمله سیستم آبیاری و کشاورزی هوشمند را طراحی و تولید کردیم.
در حال حاضر نیر در حال طراحی سیستم کشاورزی مدرن و هوشمند مبتنی بر الکترونیک و هوش مصنوعی هستیم و نمونه تجاری آن در حال آماده سازی می باشد.
تولید لباس هوشمند گرمازا - تجهیزات خانه هوشمند و گجت های مبتنی بر اینترنت اشیاء از دیگر محصولات ما در دست طراحی و تولید است که به زودی روانه بازار خواهد شد.
در ویدیوی زیر میتوانید نمونه ای خانگی از دستگاه آبیاری هوشمند را مشاهده بفرمایید که تولید شرکت ما ( شرکت آساره عصر زمین دوم به شماره ثبت 565925 می باشد )


برای اطلاعات بیشتر در مورد دستگاه آبیاری هوشمند گیاهان میتوانید روی عبارت زیر کلیک کنید تا به صفحه محصول وارد شوید.

دستگاه آبیاری گیاهان خانگی مدل فراموشم مکن


چرا من در حامی باش هستم؟

یکی از نیازهای هر شرکت و کسب و کار خصوصا در زمان برداشتن قدم های بزرگ دریافت حمایت های مختلف از جمله حمایت های مالی است.ما با برگذاری دوره های آموزشی رایگان و غیر رایگان برای افراد علاقه مند، بخشی از درآمد مورد نیاز را تامین میکنیم و همچنین با فروش محصولات تولید شده .ولی اهداف ما بزرگتر است و آینده ای بزرگ را برای پیشرفت شرکت در سر می پرورانیم و با توجه به محصولاتی که طراحی و تولید میکنیم باعث پیشرفت های مختلف در کشور عزیزمان خواهیم بود و هستیم.
این امر همیشه با همراهی و دست به دست هم دادن ها امکان پذیر است و به همین دلیل بستر حامی باش را مناسب دیدیم تا بتوانیم حمایت های بیشتری را برای شرکت خودمان دریافت کنیم تا علاوه بر ارائه محصولات بهتر تولید داخل، بتوانیم آموزش های بیشتر و کاملتری را در اختیار تمامی علاقه مندان به الکترونیک قرار بدهیم و لذا همین عزیزان خود در آینده یکی از افراد موفق در حوزه فناوری شوند که امروزه هم تا حدودی موفق به این کار شده ایم.
دریافت حمایت های مختلف خصوصا حمایت مالی باعث پیشرفت های بیشتر و در نتیجه ایجاد اشتغال برای متخصصان داخلی هم خواهد شد که با شرکت ما همکاری را شروع کرده اند.
از اصلی ترین نیازهای حال حاضر شرکت نیاز به آماده سازی بستر تولید انبوه و راه اندازی آزمایشگاه های توسعه تجهیزات الکترونیک هوشمند است که برای این مورد نیازمند دریافت حمایت های مالی و سرمایه گذار هستیم.

من به مقدار زیر حمایت می‌کنم

تومان
تومان

0 حامی در این ماه حمایت کرده‌اند