hero2

درآمد مثبت

درآمد مثبت
ساخته شده در 1401/3/09
0
حامی

مطالب من

حامی‌های برتر

هدف ماهانه

/3
% 0

حمایت عمومی از درآمد مثبت

این مبلغ جهت حمایت از اینجانب جهت ادامه فعالیت با انگیزه بیشتر است تا بتوانم محتوای بسیار بهتر و باکیفیت تری به شکل رایگان ارائه کنم..محتواها اغلب به صورت صوتی و ویدیویی هستند! 

من کی هستم و چه فعاليتی می کنم؟

علی حسین حصار هستم! قبلا حسابداری میخوندم و مدت دوسال هم بعد از معافیت سربازی ، مشغول فعالیت دستفروشی و بازارچه های مشاغل خانگی و جمع آوری ضایعات از کف خیابان بودم و مجدد به دانشگاه برگشتم و رشته کامپیوتر میخونم! بتازگی فعالیتمو در زمینه فروش ، بازاریابی ، تبلیغات ، کسبوکار و تولیدمحتوای مالی اقتصادی ، شروع کردم. قصد دارم که هم خودم درآمدی کسب کنم و هم دوستانمو به درآمد برسونم! ادعای زیادی ندارم اما امیدوارم به نوبه خودم بتونم مفید باشم! 

سعی میکنم کتاب های مالی ، اطلاعات موجود در اینترنت و نظرات و تجربیات کسبوکارهای مختلف را جمع آوری و به آموزش تبدیل کنم تا برای کسانی که مشکلات فروش یا کسبوکار دارند یا می خواهند کاری شروع کنند ، کمکی هرچند ناچیز کرده باشم! 
 

چرا من در حامی باش هستم؟

حامی باش را قبلا توسط یکی از دوستانم پیدا کردم ، دوست دارم که بتوانم با حمایت های مالی شما دلگرم تر ادامه بدهم و درآمدی هم کسب کنم اما یکی از اهداف بزرگ من کمک به دیگران است و درصدی از حمایت های ماهانه ، مختص کمک به دوستان کم توان می باشد که در همین صفحه می توانید بخش مورد نظر را بیابید و حمایت کنید! به علاوه اینکه همواره ده درصد از درآمدهای من چه حمایتی و چه غیر از آن ، در جهت کار خیر و نیکوکاری خرج خواهد شد و گزارشات آن در اینستاگرام و تلگرام ما منتشر می شود! 

اگر من را لایق میدانید و محتواهای من برای شما کاربردی و مفید است ، می توانید از همین صفحه ، هرچقدر دوست دارید حمایت کنید تا به عنوان تولید کننده محتوا ، محتواهای بهتر و بیشتری بسازم! 

سوال یا پیشنهادی داشتید ، از طریق لینک اینستاگرام و تلگرام ، درخدمتم! 

 

من به مقدار زیر حمایت می‌کنم

تومان
تومان

0 حامی در این ماه حمایت کرده‌اند