hero2

Design widget

Design widget
ساخته شده در 1402/4/09
0
حامی

مطالب من

حامی‌های برتر

ما خوشحالیم که با شما در تماس هستیم. من کامبیز هستم، یک برنامه نویس علاقه مند به javascript و یک طراح UI/UX. همکار من سهیل هم یک طراح UI/UX است که عاشق کار خود است. ما در یک فرایند کاری چندساله با عدم هماهنگی بین تیم برنامه نویسی و تیم طراحی مواجه بودیم و بر آن شدیم تا یک widget جدید برای راحت تر کردن این تعاملات بسازیم.

این widget به شما این امکان را می دهد که آخرین وضعیت طرح جاری خود را در figma نمایش دهید. شما می توانید از ابزار هایی که در اختیار دارید، مانند رنگ ها، آیکون ها، و متن ها، برای نشان دادن progress، deadline، و priority استفاده کنید. این widget به شما کمک می کند تا بتوانید با تیم خود و مشتریان خود بهتر هماهنگ شوید و طرح های خود را به موقع و با کیفیت تحویل دهید.

برای استفاده از این widget، شما فقط نیاز دارید که آن را از figma community دانلود کنید و به صفحه خود اضافه کنید. سپس می توانید آن را با داده های خود پر کنید و تغییرات لازم را اعمال کنید.

این widget برای شما به صورت رایگان در دسترس است. اما اگر دوست دارید از کار ما حمایت کنید، می توانید ما را حمایت کنید. حمایت شما به ما انرژی می دهد تا بتوانیم widget های جدید و بهتری بسازیم.

با تشکر از شما برای حمایت از ما و استفاده از widget ما. خوشحال می شویم نظرات و پیشنهادات شما را بشنویم.

من به مقدار زیر حمایت می‌کنم

تومان
تومان

0 حامی در این ماه حمایت کرده‌اند