hero2

تیم فوتسال استقلال لیوان

تیم فوتسال استقلال لیوان
ساخته شده در 1401/9/26
0
حامی

مطالب من

حامی‌های برتر

با سلام

من علیرضا جمال لیوانی ساکن استان گلستان، شهرستان بندرگز، روستای لیوان شرقی هستم. بنده دوره مربیگری سطح یک فوتسال ایران را در سال 1396 زیر نظر مربی وقت تیم ملی فوتسال ایران آقای سید محمد ناظم الشریعه گذراندم و پس قبولی درآزمون موفق به اخذ مدرک مربیگری شدم.

روستای لیوان شرقی که در غربی ترین بخش استان گلستان قرار دارد دارای نزدیک به 4000 نفر جمعیت دارد که همچنین ورزشکارهای خوبی در سطح استان و کشور دارد که نمونش خانم باران جمال لیوانی که در شهریور ماه امسال موفق به کسب مقام قهرمانی تکواندو نونهالان جهان شد. بنده پس از دریافت مدرک مربیگری بدنبال دریافت امتیاز لیگ فوتسال در سطح استان رفتم تا جوانان روستا فرصت این را داشته باشن که حداقل توانایی های خودشان را در سطح استان به نمایش بگذارند. من و برادرم در سال گذشته موفق به خرید امتیاز لیگ یک فوتسال استان گلستان شدیم و با توجه به اینکه سه هفته مانده به شروع بازیها این امتیاز خریداری شد و مدت زیادی برای آمادگی بچه ها برای شرکت در مسابقات وجود نداشت نتوانستیم نتایج خوبی در سال گذشته کسب کنیم. پس از پایان مسابقات در سال گذشته با کلیه بازیکنان جلسه ای برگزار کردیم و برای مسابقات امسال برنامه ریزی انجام دادیم. خدا را شکر الان تیم در شرایط خوبی به سر دارد و به توجه به مسابقات دوستانه ای که با تیم های بالاتر از لیگ یک برگزار کردیم تیم شرایط خوبی برای  فصل جدید مسابقات دارد.

در سال گذشته کلیه هزینه ها توسط من و برادرم که دارای یه مرغداری اون هم اجاره ای هستیم پرداخت گردید.  متاسفانه امسال با توجه به شرایط بد اقتصادی و مشکلاتی که برای مرغداران کشور پیش اومده ما متحمل ضررهایی در مرغداری شدیم و فعلا نتونستیم پول لازم برای شرکت در مسابقات را فراهم کنیم و از آنجایی که بازیکنان تیم نزدیک به یکسال است دارن تمرین می کنن لطفا اگر امکانش هست به ما کمک کنین و ما را حمایت کنین تا بتونیم در مسابقات لیگ شرکت کنیم وزحمات این بازیکنان که یکسال هست دارن تمرین می کنن بی نتیجه نماند.

باتشکر 

من به مقدار زیر حمایت می‌کنم

تومان
تومان

0 حامی در این ماه حمایت کرده‌اند