hero2

اندیشکده بین المللی فرهیخت

اندیشکده بین المللی فرهیخت
ساخته شده در 1403/3/16
0
حامی

مطالب من

حامی‌های برتر

«اندیشکده ی بین المللی فرهیخت» و به لسانی دیگر، «اندیشکده رویکرد بین المللی مشهد»، پژوهشگاهی است سایبری و قرارگاهی است مردمی که از رهگذر دیده بانی و مستندنگاری رویکرد بین المللی رخدادهای «مشهد» دوست داشتنی، در تلاش است تا به همت خادمان بین المللی امام رضا(ع) در سرتاسر جهان، به هدف آگاهی بخشی در راستای «تکریم غیر ایرانیان» در این دیار اعم از تعظیم «زوار غیر ایرانی»، تجلیل «دانشجویان و سرمایه گذاران خارجی»، تسهیل روند درمان «گردشگران سلامت» و در نهایت ساماندهی «اتباع و مهاجران خارجی» در این جهان شهر معنوی نائل آید.

به همین منظور سخت در تلاشیم تا با انجام پژوهش های کاربردی و مطالعات راهبردی در راستای تألیف الکترونیکی «دانشنامه ی بین المللی مشهد»، به رتبه و جایگاه «مرجعیت علمی ارزیابی دیپلماسی های برتر و سنجش عمق و عیار توسعه ی روابط خارجی» دیار منسوب به امام مهربانی ها و عالم آل محمد (ص) نائل شویم.

گفتنی است این نهاد خدمت، فعالیت خود را از تاریخ سوم خرداد ۱۳۸۸ از خاستگاه «مشهد الرضا(ع)» آغاز نمود و در تاریخ بهجت آفرین ۸۸/۸/۸، همزمان با سالروز ولادت امام هشتم، حضرت رضا(علیه السلام) نخستین نسخه از تارنمای خود را رسماً رونمایی کرد. 

تاکنون بحمدالله والمنه، شانزده سال، توفیق تولید هزاران فیش تحقیقاتی و محتوای پژوهشی و رصد و پایش رویدادها، مناسبات و تعاملات دیپلماتیک در راستای توسعه ی روابط خارجی این کلان شهر با کشورهای هدف بویژه همسایگان شرقی در عرصه های مختلف را داشته ایم که خدای منان را بر این موهبت، شکرگزاریم.

چرا ما در حامی باش هستیم؟

از آنجایی که سرپاماندن این نماد قدمت و نهاد خدمت و از همه مهمتر توسعه ی کمی و کیفی مطالعات راهبردی آن، جز با حمایت های مادی، معنوی و مردمی همه ی دوستداران بلندمرتبگی شهر و استان امام رئوف مقدور نیست و از طرفی دیگر، برخی از پژوهش ها، نیازمند تأمین حداقل هزینه های ملزوماتی است، لذا هر میزان کمک خیرخواهانه ی مؤمنان خداجوی را در این راستا هزینه کرده و پیشاپیش از مراحم همه ی دوستداران تعالی بین المللی آرمان شهر رضوی سپاسگزاری می کنیم. مأجور و منصور باشید. عبدالرضا زرگری

من به مقدار زیر حمایت می‌کنم

تومان
تومان

0 حامی در این ماه حمایت کرده‌اند