hero2

اندیشکده بین المللی فرهیخت

اندیشکده بین المللی فرهیخت
ساخته شده در 1402/5/22
1
حامی

مطالب من

حامی‌های برتر

«اندیشکده بین المللی فرهیخت» و به لسانی دیگر، «اندیشکده رویکرد بین المللی مشهد»، پژوهشگاهی است سایبری و قرارگاهی است مردمی که از رهگذر دیده بانی و مستندنگاری رویکرد بین المللی رخدادهای «مشهد» دوست داشتنی، در تلاش است تا به همت همه ی خادمان بین المللی امام رضا(ع) در سرتاسر جهان، پژوهش های ارزشمندی را به منظور «تکریم غیر ایرانیان» در این دیار اعم از تعظیم «زوار غیر ایرانی»، تجلیل «دانشجویان و سرمایه گذاران خارجی»، تسهیل روند درمان «گردشگران سلامت» و تکریم «اتباع و مهاجران خارجی» در این جهان شهر معنوی به انجام برساند.

به همین منظور سخت در تلاشیم تا با انجام یک سری تحقیقات کاربردی و مطالعات راهبردی کارگشا، علاوه بر تألیف الکترونیکی و تدریجی «دانشنامه ی بین المللی مشهد»، به رتبه و جایگاه «مرجعیت علمی ارزیابی دیپلماسی های برتر و سنجش عمق و عیار توسعه ی روابط خارجی» دیار منسوب به امام مهربانی ها و عالم آل محمد (ص) نیز نائل شده و دستاوردهای آن را به خانواده ی پژوهشگران تقدیم کنیم.

این نهاد خدمت، فعالیت خود را از تاریخ سوم خرداد ۱۳۸۸ از خاستگاه «مشهد الرضا(ع)» آغاز نمود و در تاریخ بهجت آفرین ۸۸/۸/۸، همزمان با سالروز ولادت امام هشتم، حضرت رضا(علیه السلام) نخستین نسخه از تارنمای خود را رسماً رونمایی کرد. 

تاکنون بحمدالله والمنه، قریب به پانزده سال، توفیق رصد و پایش قریب به هشت هزار و ششصد رویداد، مناسبات و تعاملات دیپلماتیک در راستای توسعه ی روابط خارجی این کلان شهر با کشورهای هدف بویژه همسایگان شرقی در عرصه های مختلف را داشته ایم و خدای منان را بر این موهبت، شکرگزاریم.

چرا ما در حامی باش هستیم؟

از آنجایی که سرپاماندن این نماد قدمت و نهاد خدمت و از همه مهمتر توسعه ی کمی و کیفی مطالعات راهبردی آن، جز با حمایت های مادی و معنوی همه ی دوستداران بلندمرتبگی شهر و استان امام رئوف مقدور نیست و از طرفی دیگر، برخی از پژوهش ها، نیازمند تأمین حداقل هزینه های ملزوماتی است، لذا از دریافت هر میزان کمک های خیرخواهانه ی مؤمنان خداجوی، استقبال کرده و پیشاپیش از مراحم همه ی دوستداران تعالی بین المللی آرمان شهر رضوی سپاسگزاری می کنیم. مأجور و منصور باشید.

من به مقدار زیر حمایت می‌کنم

تومان
تومان

1 حامی در این ماه حمایت کرده‌اند