hero2

فرید

فرید
ساخته شده در 1398/8/22
0
حامی

مطالب من

حامی‌های برتر

هدف ماهانه

/1
% 0

خریدسیستمگیم

خرید یه سیستم خفن گیم 

                                     شبکه اجتماعی من  در فیلو  https://fiilo.ir/faridyt               


 من کی هستم و چه فعاليتی می کنم ؟ سلام به همه ..من فرید میرزایی هستم و در زمینه بازی و فیلم فعالیتم را  تازه  شروع کرده ام  و برای اینکه کانال های منو ببینید به کانال های  بالا سر بزنید . خوش حال میشم که  در این راستا از من حمایت کنید  واقعا به حمایت های شما عزیزان نیاز دارم !!  و دوستان میتونید ویدیو های منو در شبکه های اجتماعی بالا ببینید .چرا من در حامی باش هستم؟

به این خاطر من در این سایت ثبت نام کردم که چون  یکی از اهداف  من  خرید یه سیستم گیم 4 تومنی است که  بتونم بعد ها با استفاده از سیستمم ..ویدیو های ساخت خودمو در شبکه های اجتماعی بالا براتون بزارم  و شما عزیزان  درخواست دارم هم هر چقدر در حد توانتان هست  از من حمایت کنید  که تا من به هدفی که دوس دارم  برسم! با تشکر از شما دوست عزیز !!

از این طریق میتونید از من حمایت کنید 

 اول مبلغ در بالا  (سمت راست )را انتخاب مثلا 300 تومن  و بعد روی حامی باش کلیک کنید ودر اخر فقط نام خود را وارد  نیازی به پر کردن بقیه نیست .و طریقه پرداخت  یا (درگاه پرداخت )را تعین کنید  و روی پرداخت کلیک کنید و یادتون نره لینک صفحه من رو برای دوستاتون بفرستید که اونها هم اگر تونستنداز من حمایت کنند . 

من به مقدار زیر حمایت می‌کنم

تومان
تومان

0 حامی در این ماه حمایت کرده‌اند

پاداش خود را انتخاب کنید:

1,000 تومان - باتشکر

با تشکر از شما دوست گرامی که ازم حمایت کردید


تعداد بی نهایت