شبکه‌های اجتماعی

درباره من:

 •                                      شبکه اجتماعی من  در فیلو  https://fiilo.ir/faridyt               


   من کی هستم و چه فعاليتی می کنم ؟ سلام به همه ..من فرید میرزایی هستم و در زمینه بازی و فیلم فعالیتم را  تازه  شروع کرده ام  و برای اینکه کانال های منو ببینید به کانال های  بالا سر بزنید . خوش حال میشم که  در این راستا از من حمایت کنید  واقعا به حمایت های شما عزیزان نیاز دارم !!  و دوستان میتونید ویدیو های منو در شبکه های اجتماعی بالا ببینید .  چرا من در حامی باش هستم؟

  به این خاطر من در این سایت ثبت نام کردم که چون  یکی از اهداف  من  خرید یه سیستم گیم 4 تومنی است که  بتونم بعد ها با استفاده از سیستمم ..ویدیو های ساخت خودمو در شبکه های اجتماعی بالا براتون بزارم  و شما عزیزان  درخواست دارم هم هر چقدر در حد توانتان هست  از من حمایت کنید  که تا من به هدفی که دوس دارم  برسم! با تشکر از شما دوست عزیز !!

  از این طریق میتونید از من حمایت کنید 

   اول مبلغ در بالا  (سمت راست )را انتخاب مثلا 300 تومن  و بعد روی حامی باش کلیک کنید ودر اخر فقط نام خود را وارد  نیازی به پر کردن بقیه نیست .و طریقه پرداخت  یا (درگاه پرداخت )را تعین کنید  و روی پرداخت کلیک کنید و یادتون نره لینک صفحه من رو برای دوستاتون بفرستید که اونها هم اگر تونستنداز من حمایت کنند . 

درحال بارگذاری صفحه...