hero2

پادکست فرسنگ

پادکست فرسنگ
ساخته شده در 1402/5/09
0
حامی

مطالب من

حامی‌های برتر

من کی هستم و چه فعاليتی می کنم؟

سلام، من معراج هستم. یه پسر که تازگی ها حس میکنه تجربه هاش به اندازه ای هست که به بقیه بتونه کمک کنه و حرفاش از خامی داره درمیاد و ارزش شنیدن داره. هشت سالی هست که معلم هستم و عاشق یاد دادن. مثل اکثر هم نسل های خودم، از سالها پیش یه لیستی داشتم از کارهایی که میخوام قبل سی سالگی انجام بدم. اولیش تولید پادکست بود. نوروز 1402 به خودم قول دادم که با ترس هایی که دارم کنار بیام و پادکست فرسنگ رو تولید کنم.

توی فرسنگ من قرار نیست اتم بشکافم یا فیل هوا کنم. شاید حتی بیشتر موضوعاتی که دربارشون صحبت میکنیم، قبلا دوستان عزیز دیگه ای بهشون پرداخته باشند. اما من هم مثل همه شما زاویه دید خودم رو به اتفاق هایی که میافته دارم و دوست دارم نقطه نظراتم رو به اشتراک بذارم. ممکنه یه جاهایی با نظراتم مخالف باشید و خیلی خوبه. هدفم این نیست که همه حرفام رو قبول کنید. همین که صحبت های من یا مهمون های پادکست شما رو به فکر فرو ببره و درگیرتون کنه، برای من کافیه و من کار خودم رو کردم.
 

چرا من در حامی باش هستم؟

خوشبختانه ساخت پادکست خیلی هزینه مادی زیادی نداره، اما از اونجایی که تنهایی همه کارها رو انجام میدم از نظر زمانی خیلی فشار میاره بهم و تداخل با برنامه کاری باعث میشه که تولید محتوای پادکست و پخش اون از نظم خارج بشه. برای همین فکر میکنم حمایت شما نه تنها انگیزه معنوی به من برای ادامه کار میده، بلکه باعث میشه بصورت جدی تر و منظم تری تولید پادکست رو انجام بدم. واسه همین هم این فضا رو در نظر گرفتم که هرچقدر که دوست داشتین پادکست فرسنگ رو حمایت کنید. امیدوارم که شایسته محبت شما باشم و پیشاپیش قدردان حمایت هایی که میکنید هستم.

 

 

من به مقدار زیر حمایت می‌کنم

تومان
تومان

0 حامی در این ماه حمایت کرده‌اند

پاداش خود را انتخاب کنید:

100,000 تومان - قدردانی بابت حمایت

به پاس قدردانی در صورت حمایت صد هزار تومانی یا سه یورو در اولین اپیزود بصورت شخصی از شما تشکر شده و یادبودی برای شما ارسال خواهد شد. 


تعداد بی نهایت
250,000 تومان - قدردانی بابت حمایت

درصورت حمایت بیش از 250 هزار تومان یا 10 یورو، در کنار تشکر ویژه در اپیزود بعدی، یک ماگ فرسنگ به همراه نامه تشکر به رسم قدردانی برای شما ارسال میگردد.


تعداد بی نهایت
1,000,000 تومان - قدردانی بابت حمایت

در صورت حمایت بیش از یک میلیون تومان یا 20 یورو بسته یادبودی به رسم تشکر برای شما ارسال میگردد و میتونید درباره موضوع اپیزود بعدی نظر بدین و حتی مشارکت فعال تری در تولید قسمت های بعدی پادکست داشته باشید.


تعداد بی نهایت