hero2

فرشید جلیلیان

فرشید جلیلیان
ساخته شده در 1402/12/13
0
حامی

مطالب من

حامی‌های برتر

با سلام و درود
هدف از این صفحه، حمایت مالی از تولید محتوای رایگان در راستای افزایش آگاهی عموم فارسی زبانان درباره موارد متعدد سلامتی جسم و روح هست. پادکست کلاس 101 و کانال یوتیوب من، “فرشید جلیلیان”، همگی جهت آگاهی در رابطه با بیماری های متعدد مرتبط با قند خون، فست / روزه متناوب، دوپامین و اعتیاد، سلامت مغز و خیلی بیشتر بنا شده. 

چرا شروع کردم؟

تحقیق و جستجو اول از همه برای خودم بود، بعد برای عزیزان نزدیک و همینطور بیشتر و بیشتر شد. متوجه شدم که یک عمر اشتباه زندگی کردیم و سعی بر تغییر هر آنچه میتونستم کردم. با پیشینه مغز مهندسی، همیشه به دنبال حل مشکل بودم و با کار در زمینه منابع انسانی، درد مردم رو بیشتر درک کردم. پــس تصمیم گرفتم اطلاعات مفیدی که یاد گرفتم و به زبان فارسی موجود نیست رو با بقیه به صورت کاملا رایگان به اشتراک بذارم. حتی یک قدم بیشتر، تصمیم گرفتم به 4 نفر در هفته، برای مجموعا دو ساعت، به صورت کاملا رایگان کمک کنم. 

 

هدف؟

آموزش پایه ای مواردی در رابطه با سلامتی که باید در مدرسه یاد میگرفتیم و نگرفتیم. آموزش به ساده ترین شکل ممکن تا پیر یا جوون، زن و مرد، از هر قشری یاد بگیرند و از اون مهم تر، انقدر کاربردی که فراموش نکنند. 

 

چرا حمایت؟

تمام این فعالیت ها عمیقا من رو خوشحال میکنه. اما درآمد چندانی برای من نداره، با حمایت مالی به من کمک میکنید تا از ساعات کار اصلی خودم کم کرده و به این فعالیت، زمان بیشتر و بیشتری اختصاص بدم. 

 

من به مقدار زیر حمایت می‌کنم

تومان
تومان

0 حامی در این ماه حمایت کرده‌اند