hero2

پروژه «سیمرغ منجمد»

پروژه «سیمرغ منجمد»
ساخته شده در 1400/1/21
1
حامی

مطالب من

حامی‌های برتر

هدف ماهانه

/1
% 0

اجرای زنده مخصوص حامیان

اجرای زنده و آنلاین تمامی ترک های آلبوم «سیمرغ منجمد»، یک هفته پیش از پخش آلبوم برای دوستانی که صد هزار تومان کمک مالی کنند.

این اجرا به صورت خصوصی یا VIP، با همراهی بند مجرب و تجهیزات حرفه‌ای برگزار خواهد شد و فعلا تا اطلاع ثانوی ۱۵۰ نفر ظرفیت خواهد داشت. در انتهای اجرا، گپ و گفت صمیمانه با دوستان، پاسخ به سوالاتشون و نظرخواهی درباره آلبوم نیز صورت خواهد گرفت. در صورتی که استقبال بیشتر از ۱۵۰ نفر بود، به نسبت تعداد هواداران، اجرا بیش از یکبار و طی چند روز انجام خواهد شد.

من کی هستم و چه فعاليتی می کنم؟

آرش جباری هستم، با نام هنری «آرخش» و چنانچه برخی از دوستان میدونن، از سال ۸۹-۹۰ با نام هنری eNorto به صورت رسمی فعالیت هنریم رو شروع کردم. ازین راه تا به الان کسب در آمد به صورت حرفه‌ای نداشتم چون معتقد بودم آلبوم اولم «بهمن» از این سو که جنبه‌ی شناساندن من رو خواهد داشت باید رایگان پخش بشه!


چرا من در حامی باش هستم؟

با بالا رفتن سن بنده و به طبع اون مشغله و سایر خرج و مخارج زندگی، با توجه به هزینه‌بر بودن آلبوم، و تعداد بالای ترک‌ها اگر بخوام آلبوم خوبی جمع کنم برای تأمین خرج و مخارجش نیازمند حمایت مالی شما مخاطبین عزیز هستم.

من به مقدار زیر حمایت می‌کنم

تومان
تومان

1 حامی در این ماه حمایت کرده‌اند

پاداش خود را انتخاب کنید:

50,000 تومان - نامه‌نگاری الکترونیک و شخصی با حامیان

حامیانی که ۵۰ هزار تومان یا بیشتر کمک مالی کرده و اسکرینشات آن را در دایرکت اینستاگرام بفرستند، در صورت تمایل، می‌توانند آدرس ایمیل خود را قید کرده تا با بنده مکاتبه مستقیم داشته باشند.

(آدرس اینستاگرام در صفحه حامی‌باش قید شده است.)


مهم!

۱) پاسخ فقط یک نامه از هرکس تضمینی است، پس تمام مطالب مورد گفتگو‌ی خود را در یک نامه بگنجانید؛ تعداد بند ها و طول نامه مهم نیست!

۲) در صورتی که پاسخی دریافت نکردید، لطفا شکیبا باشید، تمام نامه‌های الکترونیکی تا دو الی یک هفته پیش از انتشار آلبوم پاسخ داده خواهند شد.


تعداد بی نهایت