hero2

Game_A_Tech

Game_A_Tech
ساخته شده در 1402/11/09
0
حامی

مطالب من

حامی‌های برتر

معرفی گیماتک در حامی باش

توسعه سایت گیماتک از ابتدای سال ۱۴۰۲ با هدف بررسی اخبار روز تکنولوژی دنیا و بررسی و تحلیل بازی های ویدیویی و فیلم ها در بستر فضای اینترنت در دستور کار طراحان مجموعه قرار گرفت.

پیش از آن نیز گیماتک از سال ۹۸ در بستر شبکه های مجازی در زمینه های مربوطه با نام های گوناگون فعالیت داشت اما تیم تحریریه با توجه به شرایط موجود مربوط به وضعیت اینترنت و همچنین با هدف گسترش فعالیت خود و افراد علاقمند در زمینه گیمینگ، سینما و تکنولوژی تصمیم گرفت تا با ایجاد پلتفرمی در قالب مجله اینترنتی و در فضای وب به فعالیت خود ادامه دهد و اقدام به جذب افراد علاقمند و فعالان شبکه های اجتماعی نماید، تا در بستری امن اقدام به فعالیت کنند.
 

چرا ما در حامی باش هستم؟

تصمیم داریم تا گیماتک را گسترش دهیم. گسترش تیم تحریر و تهیه امکانات نیاز به بودجه مالی دارد. ما که گروه خصوصی و انتفاعی هستین. قطعا هدف ما از ایجاد يک رسانه سرگرمی توسعه تجارت و کسب و کار و همچنین کسب درآمد نیز بوده است. از آنجا که گروه گیماتک وابسته به هیچ ارگان یا شرکت خصوصی و دولتی نیست برای تامین بودجه‌های مالی مورد نیاز خود نیازمند همکاری و همیاری علاقه‌مندان و دوستداران صنعت بازی‌های ویدیویی و تکنولوژی است. پس بنابراین ما برآن شدیم تا با ایجاد یک صفحه رسمی در حامی باش به جذب حمایت‌های مالی علاقه‌مندان و همچنین جذب درآمد از طریق پلتفرم‌های شبکه اجتماعی‌مان بپردازیم.

 

من به مقدار زیر حمایت می‌کنم

تومان
تومان

0 حامی در این ماه حمایت کرده‌اند