hero2

پادکست گپ‌دایو

پادکست گپ‌دایو
ساخته شده در 1398/8/22
0
حامی

مطالب من

حامی‌های برتر

من کی هستم و چه فعاليتی می کنم؟

پادکست‌های گپ‌دایو از آن دست تولیدات هنری است که تمام آنچه سینمادوستان می‌خواهند را با خود دارد! به عنوان نمونه این پادکست‌ها برخلاف بسیاری از برنامه‌های رادیویی که این روزها در اینترنت پخش می‌شوند، هم صوتی هستند و هم تصویری؛‌ یعنی اگر دوست داشته باشید می‌توانید فایل کم‌حجم و صوتی پادکست را دانلود کنید و گوش کنید یا اگر تمایل داشته باشید فایل تصویری و باکیفیت را تماشا کنید. 

در پادکست‌های گپ‌دایو از تمام ناشناخته‌های دنیای موسیقی متن، موسیقی بی‌کلام و ساندترک‌های فیلم سینمایی صحبت می‌شود و علاوه بر تمام این‌ها جذاب‌ترین اتفاقات پشت صحنه‌ی فیلم نیز برای مخاطب نمایش داده می‌شود. در پادکست‌های گپ‌دایو جدیدترین و محبوب‌ترین تولیدات سینمایی بررسی می‌شوند تا از این طریق مخاطب هم در جریان آخرین فیلم‌های اکران شده باشد و هم با ماندگارترین آثار سینما آشنا شود. پادکست گپ‌دایو برنامه‌ای ویدیویی و رادیویی برای هر مخاطبی از نه سال تا 90 سال است و در این پادکست در مورد تمام فیلم‌ها از هر ژانری و با هر مخاطبی مستندهای دیدنی ساخته می‌شود. 

دست آخر هم اینکه پادکست‌های گپ‌دایو فرصتی برای گفتگوی طرفداران و اهالی سینما با یکدیگر است. هر قسمت از پادکست گپ‌دایو با بررسی فیلمی جدید از مخاطبان درخواست می‌کند تا آن‌ها نیز از طریق درج دیدگاهشان در سایت ملودایو نظراتشان را در مورد پربیننده‌ترین فیلم‌های سینمایی به گوش جهانیان برسانند. 


چرا من در حامی باش هستم؟

تولید کار فرهنگی نیازمند حضور مخاطب و علاقه‌مند پیگیر است که ضمن حمایت مادی و معنوی از آثار فرهنگی و هنری با ارائه‌ی بازخورد و پیشنهادهای خود، در خلق اثری دیدنی و شنیدنی‌تر مشارکت کند. گپ‌دایو با حضور در حامی‌باش امیدوار است تا پیوند محکم‌تری با علاقه‌مندان به موسیقی متن برقرار کند و از طریق جذب حمایت‌های طرفداران برنامه‌های دوست‌داشتنی‌تری تولید کند. 

من به مقدار زیر حمایت می‌کنم

تومان
تومان

0 حامی در این ماه حمایت کرده‌اند