hero2

Geomaticians

Geomaticians
ساخته شده در 1402/10/16
0
حامی

مطالب من

حامی‌های برتر

سلام به همگی،

امروزه تقریباً همه‌مون، با نقشه و موقعیت جغرافیایی درگیر هستیم. در حوزه‌ای به نام ژئوماتیک، قراره داده‌هایی که به مکان‌های مشخصی مربوط هستن، پردازش بشن و مورد تحلیل قرار بگیرن تا متناسب با صدها کاربردی که می‌شه تصور کرد، تصمیم گیری درستی اتفاق بیفته. همچین داده‌هایی می‌تونن تصاویر ماهواره‌ای باشن؛ عکس‌هایی باشن که توسط پهپاد گرفته شده؛ ابری از نقاط که یه لیزراسکنر برداشت کرده یا حتی تاریخچه موقعیت موبایلمون که سهم رانندگی، پیاده‌روی و دویدن رو نشون می‌ده.
پروژه جئوماتیشنز (Geomaticians) دنبال اینه که با رصد اخبار این حوزه از گوشه و کنار دنیا و به چند زبان مختلف، کارشناسان و پژوهشگران از روش‌های جدید و کاربردهای واقعی این روش‌ها آگاه بشن و در کنارش، با معرفی منابع مختلف داده، نقشه، ژئوپورتال، نرم افزار و … اولاً دسترسی راحت‌تر و سریع‌تری به این منابع داشته باشن و دوماً اگه توسعه‌دهنده هستن، با سبک و سیاق کارهای دیگه آشنا بشن. و البته، فرصتی باشه که عموم مردم با کاربردهای این حوزه آشنا بشن.
پروژه بیشتر در قالب وبسایت مطرحه ولی در شبکه‌های اجتماعی هم فعالیت تولید محتوا انجام می‌شه. برای ادامه قوی‌تر این مسیر، منتظر حمایت شما هستیم!

من به مقدار زیر حمایت می‌کنم

تومان
تومان

0 حامی در این ماه حمایت کرده‌اند