hero2

کتاب باغ سبز عشق - زندگی مولانا

کتاب باغ سبز عشق - زندگی مولانا
ساخته شده در 1402/10/23
0
حامی

مطالب من

حامی‌های برتر

من کی هستم و چه فعاليتی می کنم؟

زهرا غریبیان لواسانی هستم ، نویسنده و مدرس مثنوی، حافظ و شاهنامه که کتابها و نوشته های خودرا علاوه بر وب سایت شخصی در شبکه های اجتماعی و همچنین پادکست برای دیگران به اشتراک میگذارم


چرا من در حامی باش هستم؟

پادکست باغ سبز عشق یک کتاب داستان در خصوص زندگی مولاناست که حاصل  سالها تجربیات اینجانب در زمینه مولوی پژوهی است،  البته در کنار پژوهش، تدریس هم می نمایم. با توجه به اینکه شخصیت مولانا یک چهره ایرانی می باشد و درجهان امروز بسیار شناخته شده است اکثرا اطلاع درستی از زندگی این شخصیت شهیر ندارند و اگر منابعی هم هست برپایه استناد تاریخی قوی و معتبر نیست لذا با تحقیق و پژوش بیش از سی منبع، شروع به نوشتن کتاب با نثر ساده و روان نمودم و در نهایت آنرا به کمک خانم سهیلا فخر به صورت صوتی منتشر نموده ام.

من این کار را با عشق و علاقه شروع کردم و به لطف همراهی و محبت‌هایی که شما به من داشته‌اید هرروز با اشتیاق بیشتری ادامه می‌دهم.

علاقمندم حاصل تجربیات و مطالعاتم را در اختیار افراد بیشتری قرار بگیرد تا به کمک هم بتوانیم گامی در گسترش فرهنگ اصیل ایرانی برداشته باشیم. 

این پادکست رایگان است و رایگان خواهد ماند؛ اما این صفحه جایی است برای کسانی که داوطلبانه تمایل دارند از ادامۀ فعالیت‌های پادکست حمایت کنند. این حمایت هم شامل پوشش مخارج سایت میزبان می‌شود که هزینه دارد، و هم نوعی دلگرمی از طرف شما برای تهیۀ محتوایی که می‌شنوید. تأکید می‌کنم که این حمایت کاملاً اختیاری و داوطلبانه است و  تا آخرین روزی که هست، به رایگان در اختیارتان قرار خواهد داشت.

درهرصورت، همین‌که الان در این صفحه هستید و تا اینجای نوشته را خوانده‌اید، از شما ممنونم.  با عشق برای شما ساخته می‌شود و من سپاسگزار شما هستم که من را به چنین تلاشی تشویق و ترغیب می‌کنید.

با احترام 

غریبیان لواسانی 

http://gharibianlavasani.ir 

من به مقدار زیر حمایت می‌کنم

تومان
تومان

0 حامی در این ماه حمایت کرده‌اند

پاداش خود را انتخاب کنید:

220,000 تومان - شرکت در کلاس

علاقمندان به شرکت درکلاسهای ( مثنوی - شاهنامه - حافظ- خودشناسی ) اگر موفق به ثبت نام درسایت نشده اند می توانند با کمک سایت حامی باش به صورت ریالی و یا یورویی درقالب حامی ثبت نام داشته باشند


تعداد بی نهایت