درباره من:

 • پادکست گوش‌فیلم چیه؟

  پادکست سینمایی گوش‌فیلم پادکستیه که سعی می‌کنه روایت تازه‌ای از فیلم‌های سینمایی رو ارائه بکنه. روایتی غالباً کم‌تر از نیم ساعت، که به دلیل شنیداری بودن و حذف عنصر دیداری فیلم، موزیک نقش مهمی رو توی روایت اون ایفا می‌کنه. پادکست گوش‌فیلم رو می‌تونید از طریق وب‌سایت انکر که آدرسش بالای صفحه اومده، یا از طریق کلیه‌ی اپ‌های پادکست بشنوید.

  چرا باید حمایت بکنم؟

  ساخت پادکست کار وقت‌گیریه و پادکست‌ساز باید وقت زیادی رو صرف انجام بخش‌های مختلف کارش بکنه. به علاوه، هزینه‌های مختلفی مثل فراهم کردن هاست برای پادکست و سخت‌افزارها (چیزی که گوش‌فیلم برای تنوع دادن به فرمت کار در فصل‌های آینده به‌ش نیاز داره) و نرم‌افزارهای مورد نیاز برای تولید، از جمله مواردی هستند که نیاز به حمایت مالی دارند. شما می‌تونید با حمایت از پادکست مورد علاقه‌تون، راه‌ش رو برای تولید هموارتر بکنید و این‌طوری ازش پشتیبانی بکنید. 

  چطور حمایت بکنم؟

  حمایت مالی از پادکست کاملاً اختیاریه و این‌جا صفحه‌ایه که می‌تونید از طریق اون، به هر میزان که تمایل داشته باشید از گوش‌فیلم حمایت مالی بکنید. فقط کافیه از طریق منوی سمت راست، مبلغ دلخواه‌تون رو وارد کنید و از طریق درگاه بانکی اون رو پرداخت بکنید.