hero2

کافه همبازی

کافه همبازی
ساخته شده در 1402/2/06
0
حامی

مطالب من

حامی‌های برتر

هدف ماهانه

/1
% 0

ایجاد محیط کار اشتراکی + تیم تولید محتوا

ما بعد از ضبط پادکست حالا سعی داریم با راه اندازی یک تیم تولید محتوای تصویری هم اشتغال زایی کرده باشیم هم اینکه بتونیم محتواهای فرهنگی خلاقانه تری رو توی منطقه تولید کنیم و این میتونه آغازگر فعالیت های بلاگرهای منطقه باشه. یعنی ایجاد استدیو اشتراکی برای تولید محتوای تصویری و یا صوتی
در کنار اون می تونیم صبح ها کافه رو به محیط کار اشتراکی مدرن تبدیل کنیم و با آوردن تجهیزات جدید اونجا کارهای خفنی انجام بدیم.

من کی هستم و چه فعاليتی می کنم؟
من داود نورگلدی یکی از بنیان گذاران کافه بردگیم همبازی، شغل اصلی من توسعه کسب و کارهای خرد (در ابتدا) و بعدتر توسعه منطقه ای/ صنعتی بود و در کنار این ها سال ها مخاطب موسیقی، کتاب ها، پادکست ها و فیلم ها بودم و حالا سعی دارم تجربیات خودمو تو بخش فرهنگی - تفریحی این منطقه (که به نوعی توی تاریخ گیر کرده) استفاده کنم و شاید بتونم باعث پیشرفتی در این زمینه بشم.


 

چرا من در حامی باش هستم؟

این فعالیت من خودش به نوعی مبارزه با سنت و نبود زیرساخت های فرهنگی و تفریحی شهرستان به حساب میاد. من سال هاست از نبود موقعیت های رشد فرهنگی در منطقه ناراضی هستم و حالا در تلاشم بتونم کمی این وضعیت رو بهبود ببخشم. شهرستانی که پادکست به گوش جووناش نرسیده، سینما، کتاب فروشی، کافه ی خوب، باشگاه شطرنج، محل اجرای کنسرت، محل بوت کمپ، کلاس های مهارت آموزی برای کودکان و.. نداره. حمایتی که شما از من می کنید به من اجازه ی توسعه فعالیت های توسعه ای رو توی این شهرستان بهم میده چرا که به علت دور بودن از مراکز خدمات دهی معمولا دریافت خدمات اینجا ممکن نیست و یا اگه ممکن باشه خیلی گرون تر از مراکز استان به میشه که اصلا صرفه اقتصادی نداره.

 

من به مقدار زیر حمایت می‌کنم

تومان
تومان

0 حامی در این ماه حمایت کرده‌اند