hero2

هم‌داستان

هم‌داستان
ساخته شده در 1402/12/02
0
حامی

مطالب من

حامی‌های برتر

من کی هستم و چه فعاليتی می کنم؟

هم‌داستان متولد شد چون ما باور داشتیم سواد زندگی رو نیاموختیم و زندگی کردن غیر از زنده بودنه.
زندگی کردن نیازمند یادگیری پیوسته است. ما لایق یک زندگی خوبیم. در عین حال برای رسیدن به این هدف، نیازمند آموزش هستیم و پذیرش این نکته‌ که هیچ‌کس کامل به دنیا نیومده و دیگران مسئول ناکامی‌های ما نیستند.
پس این شد که از پاییز 1401 فعالیتمون رو شروع کردیم و حالا برای رسیدن به هدف سواد زندگی، دغدغه اصلی و همیشگی‌مون، نقشه راهی طراحی کردیم تا از طریق رویداد‌های آموزشی، آموزش‌های فردی و دورهم‌خوانی‌های کتاب،  هم‌داستان و هم‌دل و هم‌سو با شما باشیم.
مخاطب هم‌داستان خانواده است. خانواده‌ای که شامل: کودک، نوجوان، جوان، سالمند و بزرگسال میشه و تلاش تیم هم‌داستان در تمام این مسیر، تعهد علمی و اخلاقی، به روز و کاربردی بودنه تا به شما کمک کنه کیفیت بهتری در ابعاد مختلف زندگیتون ( فردی، اجتماعی، عاطفی و ..) تجربه کنین.


 

چرا من در حامی باش هستم؟

هم‌داستان قراره کنار شما قدم‌های بزرگی برای افزایش کیفیت زندگی آدم‌ها برداره و این همراهی و اعتماد ارزشمندترین سرمایه‌ای هست که داریم. اما اگر دوست دارین و تواناییش رو هم دارین، برای خیلی خوشحال میشیم علاوه بر همراهی به عنوان پشتیبان مالی هم در کنار ما حضور داشته باشین. این پشتیبانی به ما کمک میکنه قدم هامون رو محکمتر و با آرامش بیشتری برداریم.
قدردان اعتماد و همراهیتون هستیم

 

من به مقدار زیر حمایت می‌کنم

تومان
تومان

0 حامی در این ماه حمایت کرده‌اند