hero2

hanapp

hanapp
ساخته شده در 1401/12/15
0
حامی

مطالب من

حامی‌های برتر

هدف ماهانه

/1
% 0

خرید سرور

هاناپ برای اینکه فعال مانده و ناشنوایان بتوانند از آن استفاده کنند نیاز به این مبلغ برای خرید سرور دارد.

من کی هستم و چه فعاليتی می کنم؟

استارت اپ هاناپ با شعار با ''تکنولوژی مستقل شویم'' فعالیت خود را با هدف کمک به جامعه ناشنوایان از سال 1400 شروع کرده است و اکنون جزء شرکت‌های برتر پارک علم و فناوری استان فارس محسوب می‌شود. همه‌ی دغدغه‌های فکری و ذهنی مدیران این شرکت کمک به قشر ناشنوایان بوده تا بتوانیم کمی از دردهای این قشر را تسکین دهیم و سعی داشته‌ایم که با خلاقیت و تلاش زیاد در گسترش و تعالی زیرساخت های فناوری اطلاعات کشور کوشا باشیم.

هاناپ بر روی موبایل ها(با هر سیستم عاملی) قابلیت نصب داشته و به ناشنوایان یا کم شنوایان و افرادی که قابلیت صحبت کردن یا شنوایی را به هر دلیلی ندارند کمک می نماید تا با مخاطب خود بتوانند بدون نیاز به شخص دیگری ارتباط برقرار نمایند و صداها را با کمک این اپلیکیشن که در آن از هوش مصنوعی استفاده شده است تشخیص بدهند.

 

زبان فارسی


 

زبان انگلیسی

دیدن فیلم شماره 1 / شماره 2 / شماره 3 / شماره4 


 

چرا من در حامی باش هستم؟

هاناپ به علت مشکلات اقتصادی اخیر دچار کمبود سرمایه شده و هم اکنون غیرفعال است.این شرکت برای پیشبرد اهداف خود در خصوص کمک به جامعه ناشنوایان و ارتقاء اپلیکیشن و فعال ماندن آن نیاز به حمایت مالی دارد. استقبال جامعه ناشنوا از این اپلیکیشن به علت حل بسیاری از مشکلات و دغدغه های آنان بی نظیر بوده و غیرفعال ماندن آن سبب ناراحتی و اختلال در روابط و زندگی روزمره آنان شده است.

 

من به مقدار زیر حمایت می‌کنم

تومان
تومان

0 حامی در این ماه حمایت کرده‌اند