hero2

Persian Standup

Persian Standup
ساخته شده در 1401/11/20
0
حامی

مطالب من

حامی‌های برتر

من کی هستم و چه فعاليتی می کنم؟

من محمد هستم!

ممکنه من رو از دانشگاه تهران، کافه‌هایی که کار می‌کردم و یا از صفحه‌ی اینستاگرامم بشناسید!

بعد از همه‌گیری کرونا و گذر از افسردگیِ ناشی از بیکاری، تصمیم گرفتم به کاری رو بیارم که مدت‌ها بود بهش فکر می‌کردم: تولید محتوا!

***

من سال 1390 وارد دانشگاه تهران شدم و مهندسی مکانیک می‌خوندم! اما از اون‌جایی که به تئاتر و سینما علاقه‌ی فراوونی داشتم، ترم هفتم با هزار مصیبت و مکافات(!) انصراف دادم و مجدداً برای کنکور ثبت‌نام کردم؛ این بار برای کنکور هنر!

سال 1394 تو رشته‌ی بازیگری-کارگردانی پردیس هنرهای زیبای دانشگاه تهران قبول شدم و اما باز هم به دلایلی نتونستم در اون دانشکده ادامه‌ی تحصیل بدم.. و این‌طوری شد که بعد از 6-7 سال رفت‌وآمد به دانشگاه، با همون دیپلمِ دبیرستان ازش بیرون اومدم! :))

***

فرهنگ‌سازی همیشه دغدغه‌ی من بوده و همواره تلاش می‌کنم نسبت به روز قبل خودم آدم بهتری باشم در قبال جامعه‌م! و در حال حاضر، مدیوم “استندآپ کمدی”رو _مخصوصاً نسخه‌ی غربی‌ش_ قدرتمندترین مدیوم در این زمینه می‌دونم!

برای همین هم برای تولید محتوا سراغ ترجمه‌ی اجراهای انگلیسی‌زبانِ معروف رفتم.. هم فاله هم تماشا؛ هم آدم می‌خنده، هم هرازچندگاهی توجهش به چیزهایی جلب می‌شه که تا قبل از اون لحظه حواسش نبوده!

امیدوارم که با کارم بتونم تغییرهای مثبتی _هرچند کوچیک و ناچیز_ در رویکردتون نسبت به مسائل به وجود بیارم!

ارادتمند؛ محمد خراسانی


 

چرا من در حامی باش هستم؟

خیلی از تولیدکننده‌های محتوا تو کل دنیا از این طریق امرار معاش می‌کنن: حمایت طرفداران‌شون!

من هم از اون‌جایی که هدف شخصی‌م اینه که تا جای ممکن صفحه‌ی اینستاگرامم‌رو خالی از تبلیغات نگه دارم، عضو "حامی‌باش" شدم.

پلتفرمی ایرانی، مشابه “PATREON”، که این امکان رو برای ما فراهم کرده تا با حمایت‌های شما، من این صفحه‌رو به‌روز و پویا نگه دارم :) 

 

 

من به مقدار زیر حمایت می‌کنم

تومان
تومان

0 حامی در این ماه حمایت کرده‌اند