شبکه‌های اجتماعی

درباره من:

 • من کی هستم و چه فعاليتی می کنم؟

  سلام سلام

  من هلی هستم تولید کننده پادکست هلی تاک. تو پادکست هلی تاک درباره موضوعات و مهارت هایی صحبت میکنم که فارغ ازینکه شما چند سالتنونه، شغلتون چیه، هدفتون چیه، میتونه بهتون کمک بکنه تا در مسیر موفقیت قرار بگیرین، پیشرفت کنید و در نهایت سطح رضایتتون رو از زندگی بالاتر ببرید. پادکست هلی تاک رو میتونین از تمام اپلیکیشن های پادگیر از جمله کستباکس و پادبین بشنوید. فقط کافیه توشون سرچ کنین  Hellitalk.


  چرا من در حامی باش هستم؟

  من  یک کوچ توسعه فردی هستم و الان یک ساله که دارم برای فارسی زبانها پادکست هلی تاک رو به صورت رایگان تهیه میکنم. ازونجایی که دارم وارد سال دوم فعالیت مستمرم میشم و با توجه به فیدبک هایی که از شما تو این مدت گرفتم میخوام یه پروژه جدید و خیلی مهیج شروع کنم. این پروژه هم چیزی نیست به جز یه "هفته نامه توسعه فردی" که به صورت الکترونیکی منتشر خواهد شد و مطالبش در راستا و تکمیل کننده پادکستم خواهند بود. تو این هفته نامه به روزترین و مفیدترین مقالات توسعه فردی دنیا رو به زبان فارسی و به صورت رایگان به مخاطب هام ارایه خواهم داد.

  برای راه اندازی و درادامه پیش بردن این هفته نامه الکترونیکی به یک بودجه 15 میلیونی نیاز دارم. برای همین این صفحه رو راه انداختم تا اگر مایلید در راه اندازی این هفته نامه سهیم باشید و این پروژه رو حمایت کنید.

  شما میتونید از چند طریق این پروژه رو حمایت کنید:

  - لینک این صفحه رو برای دوستاتون بفرستید. :)

  - از طریق حامی باش هر مبلغی که در توان تون هست پرداخت کنید. :)

  - برای این پروژه آرزوی موفقیت کنید! :)

  پیشاپیش از تک تک تون ممنونم.

  هلی


درحال بارگذاری صفحه...