hero2

پادکست حصار

پادکست حصار
ساخته شده در 1400/6/29
0
حامی

مطالب من

حامی‌های برتر

توضیحاتی مختصر در مورد پادکست حصار و دلیل حضور در حامی باش


از برای تجربه باید زیست و بذر پاشید از برای امید . 

هر قدر که عقربه های ساعت رو به جلو حرکت میکنن بیشتر یاد میگیریم‌ که باید ساخت بجای کوبوندن و تخریب کردن.باید زخمارو بست و تیمارشون کرد تا بهبود پیدا کنن ولی گه گداری باید جملات و کلمات و حروف رو بکار گرفت و با قطره چکان حِسّ رو بهش اضافه کرد تا ذات آدمی بی هیچ شناسه ای التیام پیدا کنه . 

حِصآر قصه بودن و موندنه ولی خب اونایی که نیستن با یادشون میشه چرآغ جان رو روشن نگهداشت. 

برای روشن نگهداشتن و گاه برافروختن دوباره چراغ جانتان حدود ادراکتان را جا به جا خواهیم نمود از برای مانا بودن . 


حِصآر هیچگاه یک مرز نخواهد بود...

پادکست حصار کودک نوپا و خوشروئیست که قدم در طریقتی زیبا نهاده است.حصار حاصل افکار، عقاید، تجارب، باور ها و کش و قوس هائیست شخصی و اجتماعی که به یاری ۳۲ حرف بال پرواز گشوده است و مصمم است نیک سرشت ماندن در طوفان روزگاران را یادآور خلق باشد.حصار مرزیست بی مرز که چنار اهداف و افکار بلندش همه از برای برآورده ساختن آمال و آرزوهائیست که حصولشان شکوفه لبخند بر لبان کودکان و مردمان مینشاند.

در پس تمام اهداف بزرگ مردمانی هستند یاری گر که خار ها می زدایند و دشتی پر گُل را حاصل میکنند‌.دلیل اصلی حضور حصار در حامی باش صرفا نیک نامیست.هر آنچه که بدست آید علاوه بر تخصیص یافتن از برای پیشرفتِ امور و گسترش دادن زیرساخت ها و دریافت حامی و اسپانسر برای آثار صَرفِ امور انسان دوستانه بخصوص کودکان کار خواهد شد. باشد که سَفیری باشیم از جان خلق برای خلق.

* لازم به ذکر است تمامی مراحل تهیه اثر از جمله نگارش متن، امور موسیقیائی و میکس و مسترینگ و گویندگی تماما انحصاری میباشد و تمامی هزینه ها تا به اینجا بدون هیچگونه حمایتی و از هزینه های شخصی تامین شده است.


* علاوه بر کانال تگرامی امکان گوش دادن به اپیزود های منتشر شده در تمامی پلتفرم های ذیل با جستجوی عبارت ( پادکست حصار ) فراهم میباشد :

CastBox

Apple Podcasts

Spotify

Google Podcasts

RadioPublic

Anchor

Pocket Casts

Breaker

Overcastمن به مقدار زیر حمایت می‌کنم

تومان
تومان

0 حامی در این ماه حمایت کرده‌اند