hero2

هیپ‌هاپ اکتیو

هیپ‌هاپ اکتیو
ساخته شده در Invalid date
0
حامی

مطالب من

حامی‌های برتر

من کی هستم و چه فعاليتی می کنم؟

مجموعه هیپ‌هاپ اکتیو با بیش از یک دهه فعالیت مستمر و تخصصی در حوزه هیپ‌هاپ آمریکا به معرفی این سبک پرطرفدار و ارکان آن چه در شاخه هیپ‌هاپ زیرزمینی یا جریان اصلی پرداخته و با معرفی، نقد و ترجمه آثار هنرمندان نسل‌های متفاوت تاریخ هیپ‌هاپ، بستر مناسبی برای شنوندگان ایرانی علاقمند به این سبک موسیقی ایجاد کرده است.

هیپ‌هاپ اکتیو اخیرا شروع به ساخت پادکستی در این حوزه کرده تا فعالیت خود را در مدیوم‌های مختلف افزایش دهد و مخاطبان بیشتری را جذب هیپ‌هاپ آمریکا و انگلیسی زبان کند.

علاوه بر این‌، هیپ‌هاپ اکتیو در یک دهه اخیر همواره بستری مناسب برای گفتگو و تبادل نظر پیرامون مسائل روز این سبک موسیقی بوده و در گذشته از طریق انجمن وب‌سایت هیپ‌هاپ اکتیو و درحال حاضر با گروه‌های موجود در شبکه‌های اجتماعی مانند تلگرام، دوست‌داران هیپ‌هاپ آمریکا را دور هم جمع می‌کند.

چرا من در حامی باش هستم؟

در طول این یک دهه فعالیت تمام پروژه‌ها و محتوای تولید شده توسط مجموعه ما بطور کاملا رایگان در اختیار مخاطبان قرار گرفته؛ از نقد و بررسی آثار روز و آثار کلاسیک هنرمندان بزرگ این سبک، تا زیرنویسموزیک ویدیو و ترجمه کامل و خط به خط آلبوم‌ها. هیچ‌کدام از این فعالیت‌ها به هدف کسب درآمد انجام نگرفته‌اند و اعتقاد ما دسترسی همگانی به محتوای تولید شده است.

خوشبختانه بستر فراهم شده توسط وب‌سایت "حامی‌باش" فرصت مناسبی برای ماست تا مخاطبان درصورت تمایل و علاقه به رویکرد و فعالیت مجموعه هیپ‌هاپ اکتیو از ما حمایت مالی کنند. طبیعی است که این حمایت کاملا داوطلبانه و بدون التزام قانونی و اخلاقی است و هیچ‌گونه تغییری در رویه کاری و فعالیت رایگان ما ایجاد نخواهد کرد.

من به مقدار زیر حمایت می‌کنم

تومان
تومان

0 حامی در این ماه حمایت کرده‌اند