درباره من:

  • تابستون ۸۹ بود که تصمیم گرفتیم یه سایت درباره‌ی هله‌هوله‌ها بزنیم. هله‌هوله‌هایی که دور و برمون هستن، احتمالا هرروز باهاشون سروکار داریم و معمولا می‌خوریمشون که صرفا یه چیز باحال خورده باشیم؛ ولی چرا یکم بیشتر راجع بهشون ندونیم؟ چرا بیشتر نشناسیمشون؟ و چرا اگه محصولی خوب یا بده از نظرمون، راجع بهش حرف نزنیم که تولیدکننده‌ش بفهمه؟ چرا قبل از اینکه می‌ریم تو مغازه که یه چیزی بخریم که ته دلمونو بگیره و مهم نباشه برامون که چیه، این بار ندونیم که چی می‌خوایم و دنبال یه چیز خاص نباشیم؟

    ما هله‌هوله دوست داریم، و دوست داریم راجع بهش بنویسیم 🙂 سعیمون هم اینه که هرچیز هله‌هوله‌واری رو اینجا راجع بهش بنویسیم 🙂 تا جایی هم که گشتیم و داشتیم برنامه‌ریزی می‌کردیم موقع شروع، ما اولین و تنها سایتی هستیم که راجع به هله‌هوله‌ها می‌نویسه. سعیمون هم اینه که علاوه بر اولین، بهترین هم باشیم 🙂


    چرا من در حامی باش هستم؟

    مدتیه این تولید محتوا، منظم پیش نرفته. علت عمده‌ش، درگیرتر شدن با مسائل کاری و روزمره و ... بوده. دغدغه مال مسئله مهمیه. و این دغدغه باعث عوض شدن اولویت‌ها شده. سعیمون اینه که دوباره بتونیم مرتب‌تر هوله‌زون رو آپدیت کنیم ولی خب این کار با حمایت شما ممکن‌تره.

درحال بارگذاری صفحه...