hero2

ایده پزی

ایده پزی
ساخته شده در 1402/8/27
0
حامی

مطالب من

حامی‌های برتر

من کی هستم و چه فعاليتی می کنم؟

1. ایده ها مواد خامی هستن که تا در فرایند پخت با یه دستور پخت درست و یه سرآشپز حرفه ای نباشن، به یه غذای خوشمزه تبدیل نخواهند شد. ایده پزی آشپزخونه کسب و کارهاست اینجا ایده های خام رو با چاشنی فنی و تکنولوژی، بازار و اقتصاد و مالی و حقوقی تبدیل به ایده های کسب و کار می‌کنیم. ما ما از مواد خام افکار رو تبدیل به یه غذای خوشمزه برای رستوران های صنایع مختلف می‌‌کنیم. 
2. به هر طریق هر کسی در هر موقعیت شغلی و جایگاهی بخشی از وقتش صرف حل کردم مشکلات اطرافیانش می‌شه. ما کاری کردیم که صرف وقتی که برای این کار می‌شه تبدیل به رسانه ای بشه که همه ازش بهره مند بشن. ایده پزی جاییه که گره های ذهنی شما رو در راه اندازی یک کسب و کار باز می‌ کنه. ما یه پادکست معمولی نیستیم، یه کاره تخصصی و حرفه ای می‌کنیم که باعث بشه سطح سواد کسب و کار همه مون افزایش پیدا کنه


 

چرا من در حامی باش هستم؟

ما برای یه کار مهم وقت می‌‌ذاریم و می‌ دونید که انجام هر کار حرفه ای در قالب رسانه های صوتی و تصویری هزینه داره. اگر کار و اهداف ما برای شما هم ارزشمنده می‌تونید با حمایت از ما در کنارمون باشید و کمک کنید ایده پزی عمرش طولانی‌تر و زندگی‌ش با کیفیت‌‌‌تر بشه.
ما تمام تجاربمون رو به کار گرفتیم تا با ارزیابی ایده ها و تبدیل اونها به ایده های کسب و کار در ایده پزی، بتونیم علاوه بر ایجاد نگرش حرفه ای وآگاهی تخصصی در راه اندازی کسب و کار، واقع بینی اصولی به ایده و کسب و کار رو نهادینه کنیم. اگر کارمون برای شما هم ارزشمنده می‌تونید با حمایت مالی از ما کمک مون کنید که ادامه بدیم و حالمون کنار هم خوب باشه.

 

من به مقدار زیر حمایت می‌کنم

تومان
تومان

0 حامی در این ماه حمایت کرده‌اند