hero2

آیدیا - کنترل دیابت و قندخون

آیدیا - کنترل دیابت و قندخون
ساخته شده در 1400/12/01
0
حامی

مطالب من

حامی‌های برتر

زندگی عادی، حق تمام کودکان دیابت است 

این داستان حمید در مبارزه با دیابت است؛ حمید سه سال پیش برای ایجاد تغییر در زندگی دختر یکی از عزیزانش که دیابت نوع ۱ تشخیص داده شده بود، دست به کار شد. وقتی ابزارهای معمول رو ناکارآمد دید، آستینهاش رو بالا زد تا راه بهتری پیدا کنه برای بیش از ۱۸۰ تصمیم که روزانه آن دختر دلبند باید می گرفت تا از عوارض دیابت درامان بمونه. بدین ترتیب اپ موبایل آیدیا متولد شد که امروز به ۲۰ هزار کاربر خدمات می ده.

آیدیا دستیار هوشمند شماست برای کنترل دیابت با تغذیه درمانی. اطلاعات قندخون استفاده کنندگان آیدیا تاثیرگذاری چشم گیر اون رو بخوبی نشون داده. هدف این همیاری، کمک به تعداد بیشتری از کودکان مبتلا به دیابت، و در کشورهای بیشتری است.  ما، تیم آیدیا، اپ و  سیستم آیدیا را تماما خودمون از پایه توسعه دادیم و راه اندازی کردیم و از سه سال پیش تا امروز هم با هر زحمتی که بود برای همگان رایگان نگهش داشتیم. اما با افزایش هزینه ها، امروز به اقدام جدی شما حامیان عزیزمان نیاز داریم. حمایتهای مالی شما اپ آیدیا را برای همه ی کاربران رایگان نگه خواهد داشت و حمایت معنوی تان در معرفی آیدیا به دوستان دیابتی مان خانواده ی ما رو گسترده تر خواهد کرد.

هر ۲۰ یورو اهدایی شما یک روز بیشتر آیدیا را رایگان در اختیار همگان قرار می دهد. بعنوان یک نشان کوچک قدردانی، درصورت علاقه تان می توانیم نام شما را در صفحه ی آغازین اپ آیدیا به تعداد روزهایی که هدیه ی شما آن را رایگان نگه داشته است نمایش دهیم. 

 اطلاعات بیشتری را می توانید در سایت آیدیا مشاهده کنید و اپ موبایل آن را نیز ببینید و نصب کنید:

 https://idia.app 

  

من به مقدار زیر حمایت می‌کنم

تومان
تومان

0 حامی در این ماه حمایت کرده‌اند