hero2

وبسایت مقاله آی تی

وبسایت مقاله آی تی
ساخته شده در 1398/8/09
0
حامی

مطالب من

حامی‌های برتر

وبسایت مقاله آی تی چه وبسایتی است؟

وبسایت مقاله آی تی از آبان ماه سال 1392 با هدف انتشار رایگان فیلم ها و کتاب های الکترونیکی در زمینه های مختلف حوزه آی تی و کامپیوتر فعالیت خود را آغاز کرده است. در تمام این مدت رسالت این وبسایت معرفی و در دسترس قرار دادن آموزش ها و اطلاعات مفید و با کیفیت به صورت کاملا رایگان به مخاطبان و علاقه مندان موضوعات مختلف دنیای آی تی بوده و تا به امروز صدها کتاب و فیلم آموزشی در اختیار علاقه مندان این حوزه قرار داده ایم و امروز می توانیم این ادعا را داشته باشیم که بزرگترین ارائه دهنده کتاب های الکترونیکی و فیلم های آموزشی رایگان در حوزه آی تی برای مخاطبان فارسی زبان هستیم.


به چه دلیل به حمایت های شما نیاز دارد؟

از آنجایی که وبسایت مقاله آی تی سال هاست به صورت کاملا رایگان به انتشار مطالب آموزشی حوزه آی تی پرداخته و تمام محتوای موجود در این وبسایت، رایگان در اختیار مخاطبان قرار دارد، تصمیم گرفتیم با کمک مخاطبان به رشد هر چه بیشتر این وبسایت بپردازیم. از آنجایی که خرسند بودن مخاطب برای ما بالاترین اولویت را دارد، به همین دلیل حمایت چه از نوع مادی و چه از نوع معنوی را به صورت اختیاری در اختیار مخاطبانمان قرار داده ایم تا اگر مطالب ما برایشان مفید واقع شد، بتوانند به اندازه توان خود و با هر روشی از ما حمایت کنند.

حمایت های شما باعث دلگرمی ما شده و فعالیت های مستمرتری را به وجود خواهد آورد. وبسایت مقاله آی تی تمام تلاش خود را می کند تا محتوای با کیفیت را در اختیار مخاطبانش قرار دهد. شما با حمایت کردن خود به ما در این مسیر یاری می رسانید و همراه ما برای رسیدن به این هدف خواهید بود.

برای حمایت از وبسایت مقاله آی تی راه های مختلفی وجود دارد که به اختیار می توانید هر کدام از این راه ها را انتخاب کنید. راه های حمایت از ما:

1- حمایت مالی به مبلغ دلخواه از طریق همین صفحه

2- معرفی وبسایت مقاله آی تی و صفحات اجتماعی ما به دوستانتان

3- بیان نظرات و دیدگاه های شما از طریق وبسایت و صفحات اجتماعی

4- آرزوی موفقیت برای ما و خودتان :)

من به مقدار زیر حمایت می‌کنم

تومان
تومان

0 حامی در این ماه حمایت کرده‌اند