شبکه‌های اجتماعی

درباره من:

  • یکی از شانس های بزرگ تو زندگی من، بودن در کنار افراد موفق، و فرصت شنیدن و استفاده از صحبت ها و تجربیاتشونه. من عاشق کشف جهان بینی آدمهایی هستم که زندگی رو زندگی‌ کردن. آدمهایی که اهمیت گذر زمان و عمر کوتاه رو‌ فهمیدن و جایی تصمیم گرفتن تا نه فقط برای خودشون، بلکه تو زندگی‌ افراد دیگه هم تاثیر گذار و مفید باشن.

    فروردین ماه ۹۹، خونه ی یکی از دوستانم مشغول صحبت بودیم که یک ایده ی خوب به ذهنم اومد. با خودم گفتم من در طول هفته ها و ماهها برای صحبت با این آدمها زمان زیادی میذارم و یاد می گیرم اما همه ی این صحبت ها رو خودم تنهایی استفاده میکنم. هربار که با صحبتی تلنگری میخوردم یا مسیرم تغییر می کرد، با خودم می گفتم حیف که این بحث ها میتونن مسیر زندگی‌ خیلی ها رو تغییر بدن اما تنها من شنونده ی اون صحبت ها هستم...

    من که تازه و چند ماه بود با پادکست های فارسی زبان آشنا شده بودم، این ایده به ذهنم رسید که از آدمهای تاثیر گذار زندگیم‌ دعوت کنم تا همون حرفهایی که باهم میزنیم‌ رو ضبط کنیم و بعد در قالب یک پادکست منتشرشون کنم. این ایده، باعث شد میکروفون بخرم و با افرادی که تو این زمینه تجربه داشتن، ساعات زیادی رو به مشورت کردن و کسب تجربه بپردازم.

    در نتیجه ی جلسات فکر؛ رسیدم به‌ اسم پادکست، لوگو، موسیقی، انتخاب مهمان اول و موضوعاتی که قرار شد صحبت کنیم. وقتی اپیزود صفر یا همون معرفی رو ضبط کردم حسابی خوشحال بودم اما وقتی اپیزود اول ضبط شد، مطمئن شدم کار درستی رو شروع کردم.


درحال بارگذاری صفحه...