hero2

جاب گای

جاب گای
ساخته شده در 1399/3/21
0
حامی

مطالب من

حامی‌های برتر

ما کی هستیم و چه فعاليتی می کنم؟


‏هدف از پلتفرمی مثل جاب‌گای دادن و گرفتن اطلاعات صحیحه. این اطلاعات درست و قابل اطمینان نه تنها برای ما کارگر/کارمندها مناسبه، بلکه برای هر شرکتِ سالمی که دغدغهٔ رشد و بهبود مستمر داشته باشه هم، به درد می‌خوره.

‏اگر افراد فقط وقتی از شرکت استعفا دادند به فکر نوشتن تجربه‌شون نباشند، اگر افراد بیشتری از تجربیاتشون بنویسن، این سایت می‌تونه حکم یک نظرسنجی بدون سانسور را برای مالک اون شرکت را هم داشته باشه. 

البته گاهی هم باید به شنیدن «پادشاه لُخته» عادت کنن

اگر مشارکت نکنید، اگر نظرتون را ننویسید، احتمالاً مشکلاتی که تا حالا زیاد دیدید، اینکه محل کارتون اولش خیلی خوبه بعد کم کم با مشکلاتش روبرو می‌شین، این داستان باز هم، بارها و بارها برای افراد مختلف تکرار خواهد شد.
هزینه های ما


- هزینه وکیل : 

با توجه به اینکه جابگای پلتفرمیه برای کمک بهبود شرایط کاری در شرکت های مختلف، بعضی از شرکت های متاسفانه به جای بهبود دادن شرایط کاری و شرکتشون به شکایت از جابگای رو میارن که ما برای دفاع از پلتفرم نیاز به هزینه کردن برای وکیل داریم.

- هزینه سرور : 

خوشبختانه توی چند وقت اخیر بازدید و ثبت نظر سایت بالا رفته و کاربرای بیشتری دارن به خانواده جابگای می پیوندن که ما برای میزبانی هرچه بهتر از این دوستامون نیاز به سرور های بهتری داریم که برای هزینه این سرورها به کمک شما نیاز داریم.

من به مقدار زیر حمایت می‌کنم

تومان
تومان

0 حامی در این ماه حمایت کرده‌اند