hero2

پادکست نالج-باکس | knowledge box podcast

پادکست نالج-باکس | knowledge box podcast
ساخته شده در 1401/9/05
0
حامی

مطالب من

حامی‌های برتر

درباره ما

نالج-باکس پادکستی درمورد چیزای جالبیه که ممکنه دلتون بخواد درموردشون اطلاعات کسب کنید اما به دلیل کمبود وقت یا حتی حوصله نتونید خودتون دنبالشون بگردین. تو هر قسمت از این پادکست ما داستان هایی تعریف میکنیم ، داستان هایی از شاخه های مختلف علم از پیدایش جهان و همسایه های عجیب زمین تا دنیای خواب و کشتی در اعماق دریا !

حمایت از ما 

این پادکست ، پادکستی رایگانه و همیشه رایگان باقی میمونه اما حتما میدونید که تولیدش رایگان نیست و زمان ، انرژی و هزینه زیادی صرف میشه تا چیزی که به گوش های شما میرسه معتبرترین و با کیفیت ترین محتوایی باشه که میتونیم تولید کنیم. علاوه بر همراهی همیشگیتون ، که مهم ترین پشتیبانی از ماست شما میتونید با روش های دیگه هم ما رو در ادامه این راه بلند دلگرم کنید مثل اینکه نالج-باکس رو به گوش های بیشتری برسونید. معرفی پادکست ما به دیگران و همراهی مخاطب های تازه برای ما خیلی ارزشمنده . حمایت های شما میتونه بخشی از هزینه های پادکست رو تامین کنه و به ما انرژی بده تا این مسیر رو ادامه بدیم و محتوایی با کیفیت بهتر تولید کنیم.

من به مقدار زیر حمایت می‌کنم

تومان
تومان

0 حامی در این ماه حمایت کرده‌اند

پاداش خود را انتخاب کنید:

100,000 تومان - کمپین درختکاری

 به ازای هر حمایت شما که خیلی برای ما ارزشمنده یک درخت از طرف ما به محیط زیست اهدا میشه. کاری خیلی کوچیک برای کمک به زمین ،اگه دوست دارید محل دقیق درختتون رو بدونید و هر ماه عکسی،از نهال خودتون دریافت کنین کافیه یه ایمیل به [email protected] بزنید!


تعداد بی نهایت
25,000 تومان - حال خوب

دو فنجان قهوه آماده برای سازندگان پادکست 


تعداد بی نهایت