hero2

کیپ شوتینگ فیلم

کیپ شوتینگ فیلم
ساخته شده در 1399/2/28
0
حامی

مطالب من

حامی‌های برتر

من کی هستم و چه فعاليتی می کنم؟

کیپ‌ شوتینگ فیلم در 19 آذر سال 1397 از یک علاقه به عکاسی خلق شد، علاقه ای که محتوایش کمی در این دوره زمانه‌ی به شدت سریع، کمی متفاوت است. محتوایی که دقیق، کند، با کیفیت و کمی نوستالژیک است. عکاسی روی فیلم و عکاسی با دوربین‌های آنالوگ.

 

تیم کیپ شوتینگ فیلم در اردیبهشت سال 1399 تصمیم به ایجاد وب سایت خود کرد تا علاوه بر نظم‌دهی به محتوای خود، باعث ایجاد منبع آموزشی برای علاقه‌مندان به عکاسی آنالوگ در ایران شود. این وب سایت به عنوان اولین وبلاگ عکاسی آنالوگ به زبان فارسی سعی دارد با انتشار محتواهای مربوط از طریق مقالات آموزشی، ویدئو و گفتگوهایی کمی صمیمانه‌تر مسیر آموزش را برای علاقه‌مندان به عکاسی آنالوگ هموار سازد تا این علاقه‌ی شخصی کمی گسترش یافته و از طریق ارتباط با مخاطبان به یک تعامل حرفه‌ای تبدیل شود.

چرا من در حامی باش هستم؟

از آنجایی که ادامه یک فعالیت مربوط به تولید محتوا نیازمند حمایت و پشتیبانی است و کیپ شوتینگ فیلم مقصود و هدفش جان دادن به عکاسی آنالوگ است، ما صرفا برای تامین تجهیزات و هزینه‌های چاپ و ظهور برای بالابردن کیفیت بررسی هایمان و همچنین برآمدن از هزینه های مربوط به سایت  نیازمند حمایت و پشتیبانی از مخاطبان خود در حد توانشان هستیم.

من به مقدار زیر حمایت می‌کنم

تومان
تومان

0 حامی در این ماه حمایت کرده‌اند