درباره من:

 • من کی هستم و چه فعاليتی می کنم؟

  من امیرحسین هستم میزبان پادکست سریالی قصه کلیدر. کلیدر عنوان طولانی ترین رمان فارسی و دومین رمان بلند جهانه که به قلم اقای محمد دولت آبادی نوشته شده. از اونجایی که این رمان خیلی طولانیه و عموما افراد حوصله خوندنش رو ندارند،  من سعی میکنم قصه رمان کلیدر رو به صورت یک سریال برای شما تعریف کنم و با تلفیق موسیقی، از شنیدن یک اثر ادبی فاخر لذت ببرید. خلاصه با این پادکست میتونید در حین سفر یا توی ترافیک یا موقع انجام کارهای خونه و در کنار همه مشکلات زندگی و گرونی و بالا و پایین، کمی هم با آثار فاخر ادبی و موسیقی ایرانی مانوس بشید.

  چرا من در حامی باش هستم؟

  رشته تحصیلی من مهندسیه و به خاطر علاقه شخصیم دارم این پادکست رو تهیه و منتشر میکنم تا کمکی به فرهنگ و هنر سرزمینم کرده باشم. تمام کارهای این پادکست رو تنهایی انجام میدم و به همین خاطر مجبورم کلی انرژی و زمان بذارم تا هم پادکست به موقع اماده باشه، هم کیفیت مناسبی داشته باشه: تنظیم متن، اجرا و ضبط، میکس و ادیت، طراحی های گرافیکی، انتشارش در شبکه های مختلف و مدیریت صفحات مجازی.  طبعا یه نفر نمیتونه در همه زمینه ها تخصص داشته باشه. حمایت مالی کمک میکنه که پادکست تو استودیو ضبط بشه، تو تمام پادگیرها منتشر بشه، و انتخاب موسیقی و تنظیم متن با دقت و کیفیت بیشتری انجام بشه.

  بهرحال گوش دادن به قصه کلیدر همیشه رایگان بوده و هست. حمایت دواطلبانه شما باعث میشه روند انتشارش متوقف نشه و با کیفیت بهتری هم تولید بشه. دمتون گرم


  ارادتمند

  امیرحسین امیدی فرد

درحال بارگذاری صفحه...