hero2

پادکست کانال کودک

پادکست کانال کودک
ساخته شده در Invalid date
0
حامی

مطالب من

حامی‌های برتر

پادکست کانال کودک قرار است چکار کند ؟

پادکست کانال کودک در زمینه آموزش مهارت ها و روش های علمی مربوط به پرورش و تعلیم و تربیت کودکان و نوجوان در حال فعالیت است .

فلسفه و هدف ایجاد این پروژه و این پادکست انتقال علم و آگاهی  درباره موضوعات مربوط به پرورش و تعلیم و تربیت کودکان و نوجوانان به والدین است.

کانال کودک اعتقاد دارد که تنها راه نجات و رستگاری یک انسان، پرورش و تربیت صحیح و علمی او در دوران کودکی و نوجوانی هست. هشتاد درصد شخصیت یک انسان در هشت سال اول زندگی فرد شکل میگیرد و انسان سالم و نرمال به لحاظ روانی کسی ست که دوران کودکی و نوجوانی را در کنار پدر و مادر آگاه و دانا سپری کرده باشد.

منظور و هدف، انتشار آگاهی در زمینه پرورش کودک و نوجوان است و مخاطب پادکست، همه افرادی هستند که یا بچه دارند و یا در آینده بچه دار میشوند.

چرا خوب است پشتیبان باشید ؟

یاری دهنده ها کمک میکنند که کیفیت و تعداد اپیزودهای پادکست بهتر و بیشتر و تعداد مخاطبین پادکست افزایش پیدا کند و انتشار آگاهی در افراد در زمینه پرورش و تعلیم و تربیت کودک و نوجوان  با ضریب بیشتر انجام شود.

چنانچه شما هم ، به اهمیت تربیت علمی کودک و نوجوان واقف هستید، اگر یاری دهنده پادکست برای هدفی که ذکر شد باشید حتما”  همه پدر و مادرهای مخاطب پادکست از شما سپاسگزار خواهند بود.

چطور میتوانید پشتیبانی کنید ؟

اگر صاحب کسب و کاری هستید یا برند شخصی دارید میتوانید درباره کسب و کار یا برندتان بنویسید و به [email protected] بفرستید. حتما” پاسخ دریافت خواهید کرد.

و اگر شخص نیک اندیشی هستید که بصورت انفرادی و داوطلبانه قصد پشتیبانی دارید لطفا” به اینجا مراجعه و مبلغ دلخواهتان را پرداخت کنید.

در عین حال میتوانید بصورت آنلاین درباره موضاعات روانی، تربیتی، اختلالات شخصیتی، مشکلات زناشویی و مشاوره شخصی، خانوادگی و تحصیلی، با پرداخت وجه اقدام نمایید. این هم یکی از راه های حمایت از پادکست است که ضمن حمایت از پادکست، میتوانید برای مشکلات و مسائل و مطالب خود مشاوره بگیرید. لطفا” به اینجا مراجعه کنید و نسبت به رزرو وقت مشاوره اقدام نمایید.

و نهایتا” اگر پادکست را دوست دارید و از مطالب آن لذت میبرید، الزاما” نیازی به پرداخت برای پشتیبانی ندارید. می توانید یک ایمیل حاوی جملات دلگرم کننده که از احساس شما نسبت به پادکست نوشته شده است به [email protected] ارسال کنید و پشتیبانی خود را نشان دهید و مایه دلگرمی باشید.

من به مقدار زیر حمایت می‌کنم

تومان
تومان

0 حامی در این ماه حمایت کرده‌اند