درباره من:

 • من کی هستم و چه فعاليتی می کنم؟

  من فرهاد خوارزمی فاندر پادکست کانال کودک هستم. پادکست کانال کودک در زمینه آموزش مهارت ها و روش های علمی مربوط به پرورش و تعلیم و تربیت کودکان و نوجوان فعالیت میکنه و تازه شروع بکار کرده.
  پادکست کانال کودک، یک پروژه یک نفره هست و همه مسائل و امور فنی و تکنیکی سایت و پادکست و همچنین تهیه و روایت پادکست توسط من انجام میشه.
  فلسفه و هدف من از ایجاد این پروژه و این پادکست این هست که قادر باشم علم و آگاهی خودم رو درباره موضوعات مربوط به پرورش و تعلیم و تربیت کودکان و نوجوانان با دیگران به اشتراک بگذارم. من معتقدم که تنها راه نجات و رستگاری یک انسان، پرورش و تربیت صحیح و علمی او در دوران کودکی و نوجوانی هست. هشتاد درصد شخصیت یک انسان در هشت سال اول زندگی فرد شکل میگیره و انسان سالم و نرمال به لحاظ روانی کسی هست که دوران کودکی و نوجوانی را در کنار پدر و مادر آگاه و دانا سپری کرده باشه.
  هدف من انتشار آگاهی در زمینه پرورش کودک و نوجوان هست و مخاطب من همه افرادی هستند که یا بچه دارند و یا در آینده بچه دار میشوند.


  چرا من در حامی باش هستم؟

  یاری دهنده ها کمک میکنند که کیفیت و تعداد اپیزودهای پادکست بهتر و بیشتر و تعداد مخاطبین پادکست افزایش پیدا کند و انتشار آگاهی در افراد در زمینه پرورش و تعلیم و تربیت کودک و نوجوان  با ضریب بیشتر انجام شود.
  چنانچه شما هم مثل من، به اهمیت تربیت علمی کودک و نوجوان واقف هستید، اگر یاری دهنده من برای هدفی که ذکر کردم باشید حتما" من و همه پدر و مادرهای مخاطب پادکست از شما سپاسگزار خواهیم بود.