hero2

پادکست لوموس

پادکست لوموس
ساخته شده در 1400/10/19
0
حامی

مطالب من

حامی‌های برتر

درباره لوموس

ما در پادکست لوموس با استفاده از تجربه‌ی ۱۶ ساله‌ی سایت دمنتور و با در اختیار داشتن مترجمان حرفه‌ای و افراد مسلط به آثار جی.کی.رولینگ و به‌ویژه هری پاتر، تصمیم به تهیه پادکستی برای این مجموعه گرفتیم. این پادکست حرفه‌ای، جذاب و طولانی‌مدت لوموس نام دارد و به‌عنوان زیرمجموعه‌ای از فعالیت‌های سایت مرکز دنیای جادوگری منتشر می‌شود.

در هر قسمت از پادکست لوموس، فصل‌های کتاب‌های هری پاتر را به‌ترتیب از کتاب اول تا آخرین جلد بررسی و تحلیل می‌کنیم، نکات مرموز و مبهم را رمزگشایی می‌کنیم و اطلاعات جدیدی را به شنوندگان منتقل می‌کنیم. اطلاعاتی که تقریبا اکثر طرفدارهای هری پاتر از آن بی‌خبر هستند. در ادامه مروری بر فیلم‌های هری پاتر و سایر کتاب‌های جانبی دنیای جادوگری نیز خواهیم داشت.

برای تهیه هر قسمت از این پادکست فرایند مطالعه و تحقیقاتی کاملی از کتاب‌های هری پاتر و منابع معتبر انگلیسی انجام می‌شود. تیم تهیه‌کننده و ترجمه این تحقیقات را دنبال می‌کنند و در طول پادکست اطلاعات خود را در فضایی دوستانه و صمیمی با یکدیگر و در نتیجه با مخاطبان به اشتراک می‌گذاریم.

حمایت از ما

ما راه طولانی را در پیش گرفته‌ایم و مراحل تحقیق، تولید و ترجمه‌ی آن زمان و هزینه‌ی قابل توجهی برای ما دارد. در صورتی که از کار ما رضایت دارید و علاقمند به حمایت از پادکست لوموس هستید، کمک شما تاثیر مستقیم و به‌سزایی در روند کار ما، حفظ کیفیت و تضمین به پایان رساندن این پروژه طولانی خواهد داشت.

من به مقدار زیر حمایت می‌کنم

تومان
تومان

0 حامی در این ماه حمایت کرده‌اند