hero2

پادکست مادرانه

پادکست مادرانه
ساخته شده در 1398/8/20
1
حامی

مطالب من

حامی‌های برتر

من کی هستم و چه فعاليتی می کنم؟

من مرسده عامری و پژوهشگر سال‌های اولیه کودکی، تسهیلگر مهارت‌های فرزندپروری و مربیگری هستم. بیش از ۱۵ سال است که در حوزه کودک فعالیت و پژوهش می‌کنم. طی یازده سال زندگی در خارج از ایران، تجارب زیادی در این حوزه کسب کرده‌ام که از این تجارب برای آموزش مربیان، والدین و در کار با کودکان ایرانی استفاده می‌کنم. 

چرا من در حامی باش هستم؟

مدتی است که آموزش‌هایی رو برای پدر و مادرها و مربیان به صورت رایگان در اینستاگرام قرار می‌دم و به تازگی شروع به ساخت یک پادکست به نام «مادرانه» کرده‌ام. پادکست «مادرانه» درباره والدگری است و به شما کمک می‌کند، فرزندان شادتری پرورش دهید. کمک‌های کوچک شما باعث می‌شود تا من بتوانم اپیزودهای جدید پادکست را بسازم و در اختیار والدین قرار بدهم. شما میتونید به بقای این پروژه کمک کنید. چندین اپیزود این پادکست به موضوع مهاجرت و تبعات روانی آن اختصاص دارد که مسلما برای بسیاری از خانواده و کودکان در این روزگار مفید است و باعث می‌شود خانواده‌های زیادی از آرامش بیتشری در برداشتن این قدم مهم برخواردار شوند.
هزینه‌های تهیه شامل، هزینه اشتراک سرویس میزبان پادکست، ابزار ضبط و تولید، ترجه و گردآوری مطالب و مصاحبه با کارشناسان و نیز زمان و انرژیِ صرف شده می‌باشد.

من به مقدار زیر حمایت می‌کنم

تومان
تومان

1 حامی در این ماه حمایت کرده‌اند

پاداش خود را انتخاب کنید:

10,000 تومان - چای

یک فنجان چای برای رفع خستگی


تعداد بی نهایت
30,000 تومان - قهوه

دو فنجان قهوه برای پادکست


تعداد بی نهایت
50,000 تومان - تاتر

یک عدد بلیت تاتر


تعداد بی نهایت