hero2

پادکست ماهور

پادکست ماهور
ساخته شده در 1400/12/13
0
حامی

مطالب من

حامی‌های برتر

چرا من در حامی باش هستم؟

حمایت از کسی که کار مفیدی برای ما یا جامعه انجام می ده و در ازای آن پولی نمی گیره، دونیت (Donate) کردن نام داره. درواقع کسی که یه فعالیت داوطلبانه رو انجام می‌ده، تصمیم‌گیری و قضاوت دربارۀ ارزش کار خودش رو، به شما مخاطبان واگذار کرده.  بنابراین، دونیت کردن یعنی حمایت از یک فرد، گروه یا سازمانی که دوستش داریم و مایل به استمرار فعالیتش هستیم. 

 

من در پادکست ماهور تلاش می کنم تا به سهم خودم، بخشی از فرهنگ کتابخوانی را اصلاح کنم و با انتخاب کتاب های خوب کمک کنم به علاقمند شدن به کتابخوانی و شنیدن کتابهای صوتی و باعث رشد مخاطبینم بشم، این تلاش فرهنگی و اجتماعی اصیل، برای ادامه مسیرش نیاز به حمایت شما شنونده ها داره.

حمایت شما شنونده فرهیخته، انگیزه ما رو برای ادامه راهمون بیشتر می کنه و به ما نشون می ده که مخاطبانی جدی و پیگیر داریم که ارزش کار ما رو درک می کنند و  این تلاش فرهنگی مستقل رو شایسته ی حمایت شدن می دونند.

از اینکه همیشه پادکست "ماهور" رو با شنیدن، کامنت دادن، لایک کردن و معرفی کردن به دوستانتون حمایت می کنید، ازتون ممنونم. به هر دلیلی، چه کمک مالی کنید و چه نکنید، هیچ چیزی بین ما و شما تغییر نخواهد کرد و همچنان پادکست  ماهور، بصورت ماهیانه منتشر خواهد شد.

 

من به مقدار زیر حمایت می‌کنم

تومان
تومان

0 حامی در این ماه حمایت کرده‌اند