hero2

پادکست مانکن

پادکست مانکن
ساخته شده در 1401/12/17
0
حامی

مطالب من

حامی‌های برتر

پادکست مانکن چه فعاليتی می کنه؟

توی پادکست مانکن ما درباره ی دنیای مد صحبت می کنیم و اطلاعات بروز و متناسب با نیاز مخاطبمون تولید می کنیم. با آدمای حسابی و کار بلد و با سواد از جاهای مختلف دنیا به زبان فارسی گپ میزنیم و اطلاعات ناب و تجربه های خوبی برای شنونده هامون استخراج می کنیم. توی اینستاگراممون مدام داریم فعالیت های گروهی ، میتینگ های مجازی و حضوری ، کلاس های مختلف برگزار می کنیم و برای بهتر شدن سطح اطلاعات علاقه مندان به حوزه ی فشن به زبان فارسی تلاش می کنیم. اگه از مخاطبان ما باشید میدونید که روش هایی که پیش گرفتیم تکراری نیستن و بیشتر شاد و مفرح هستن و درعین حال آموزنده. 

فعالیت های ما به همین جا ختم نمیشه و درکنار همه ی اونها به شما کمک می کنیم که کسب و کارتون رو توی دنیای مد بهتر کنین یا یک کسب و کار جدید و مفید راه اندازی کنید نه یک کار ساده ی تکراری کم سود.

برای اینکه بیشتر بدونی راجع به ما لطفا بیا به صفحه های مجازیمون و کنارمون باش چون ما فقط به عشق و محبت شماست که داریم تلاش می کنیم و محتوا تولید می کنیم.


چرا از پادکست مانکن حمایت مالی کنم مگه خودتون پول ندارین؟

پادکست مانکن بصورت شخصی و با هزینه های شخصی مدیریت میشه خب طبیعیه که همه جای دنیا برای اینکه یه همچین کاری تداوم داشته باشه مخاطب ها به اندازه ی توان و به دلخواه خودشون از فعالیتی که خوششون میاد حمایت می کنن ما هم با این حمایت ها قراره کیفیت کار رو ببریم بالا تجهیزات بهتری تهیه کنیم و برای ریسرچ ها و تهیه ی مطالب و مصاحبه ها و ویدیو ها این منابع مالی میتونن مفید و خیلی کمک کننده باشن و در عوض سرعت تولید محتوا هم بالاتر میره. برای همین تصمیم گرفتیم بیایم توی حامی باش و از شما بخوایم که اینجا و از این طریق به ما توی پیشرفت کمک کنید . نیاز نیست خیلی زیاد باشه این حمایت با حد اقل ها هم کمک بزرگی به ما می کنید همون کم ولی مداوم برای ما عالیه.

شما میتونید به اندازه ی یک لیوان شربت خاک شیرخنک یا یه بطری نوشابه ی گازدار یا حتی یه دوغ آب علی تگری از ما حمایت کنین که این حس خوب رو با هم شریک بشیم.


برای همه ی محبت ها و پشتیبانی ها و دلگرمی هاتون ازتون ممنونیم و قدر دان همه ی اینها هستیم چرا که تنها دلیل این فعالیت و تداوم فقط شما هستید 

من به مقدار زیر حمایت می‌کنم

تومان
تومان

0 حامی در این ماه حمایت کرده‌اند