hero2

مهران الفتی

مهران الفتی
ساخته شده در 1400/1/28
0
حامی

مطالب من

حامی‌های برتر

من عاشق مفهوم هویت، طراحی و حل مساله هستم

شاید مسیری که برای تحصیلات آکادمیک انتخاب کردم (پزشکی) چندان تناسبی با علاقمندی‌هام نداشت، اما بعد از انصراف از دانشگاه تصمیم گرفتم دنبال علاقم برم و دانش و مهارتی که برای طراحی لازم دارم رو به صورت خودآموز یاد بگیرم.

الان (اول سال ۱۴۰۰) هشت سال از روزی که این مسیر رو شروع کردم میگذره. دستاوردهای زیادی تو این مدت داشتم که بهشون افتخار میکنم اما میدونم هنوز تو یادگیری راه درازی رو در پیش دارم.

رویای من اینه که بتونم به همه کمک کنم خودشون رو بهتر بشناسن، نقاط قوت خودشون رو ببینن و ازشون برای پیشرفت استفاده کنن، اون دسته از نقاط ضعفشون رو که توانایی تغییرشون رو دارن بهتر کنن و اونهایی رو که نمیتونن تغییر بدن بپذیرن. طراحی هویت به من اجازه میده تو این مسیر به افراد و کسب‌وکارها کمک کنم بهترین خودشون باشن.


حمایت از من به معنی حمایت از رویای خوشبختی برای همه انسان‌هاست

اگه هرکدوم از ما برای رشد و بهتر شدن خودمون تلاش کنیم یقینا میتونیم عضو بهتری باشیم برای خانواده، گروه و جامعه‌هایی که توش زندگی و کار میکنیم.

من قصد دارم کسب‌وکاری رو با رسالت کمک به افراد و کسب‌وکارهایی که تمایل و اراده لازم برای تغییر، رشد و بهتر شدن رو دارن راه بندازم. مسیری که جلوی روی من هست پر از موانع و چالش‌های مختلفه و غلبه کردن به اونها نیازمند تلاش و پشتکار زیادیه. من آستین‌هام رو بالا زدم و آماده این نبرد هستم. مطمئنم حمایت شما از من در حین اینکه میتونه این مسیر رو کوتاه‌تر و لذت‌بخش‌تر کنه، شما رو هم تبدیل به بخشی از این تغییر میکنه.

دوستتون دارم و خوشحال میشم که ازم حمایت کنید ❤️

من به مقدار زیر حمایت می‌کنم

تومان
تومان

0 حامی در این ماه حمایت کرده‌اند