hero2

میم‌مِهر

میم‌مِهر
ساخته شده در Invalid date
0
حامی

مطالب من

حامی‌های برتر

من کی هستم و چه فعاليتی می کنم؟

من مسعود مهران‌پور هستم متولد ششمین روز از ششمین ماه از آخرین سال ششمین دهه‌ی قرن  (۱۳۶۹٫۰۶٫۰۶) . در آستانه‌ی سی سالگی !

از سال ۸۶ مشغول به فعالیت در صنف گرافیک و چاپ هستم و تا امروز در پروژه های زیادی همکاری داشتم . 

گاهی خوشنویسی می کنم و تایپوگرافی و طراحی اسم و لوگو و نشان های تجاری هم از فعالیت های من هست . 

بیش از یک سال هست که در زمینه طراحی UI و UX وبسایت و اپلیکیشن نیز مشغول مطالعه و ایده پردازی هستم و قصد فعالیت بیشتر تو این زمینه رو دارم . 

تو این سال ها سعی کردم در زمینه های مارکتینگ و دیجیتال مارکتینگ و همچنین تولید محتوا و کپی رایتینگ هم پروژه هایی انجام بدم که خوشبختانه موفقیت آمیز هم بوده . و همچنان در حال کسب تجربه و یادگیری هستم . 


چرا من در حامی باش هستم؟

از همون سال های اول فعالیتم بواسطه ی چند سال شنیدن قصه های هزار و یک شب در ساعات نیمه شب از رادیو تهران قصه ای به نام «کاتیمای کولی» که توسط مرحوم حمید عاملی تدوین شده بود و خانم نصرآبادی به عنوان شهرزاد قصه گو راوی اون بودند ، تأثیر عجیبی روی زندگی من گذاشت و برندی رو پایه ریزی کردم به نام «کاتیما» که تو این سال ها مشغول فعالیت روی این برند بودم . 

حالا برای توسعه ی این برند ضمن خوش نامی و گسترش فعالیت هام نیاز به تهیه تعدادی لوازم تخصصی در زمینه طراحی و گرافیک دیجیتال هستم و در #حامی_باش حضور دارم تا بتونم بخشی از هزینه خرید این لوازم تخصصی رو با حمایت شما تامین کنم .

 اگر تو این سال ها برای شما طرحی رو زدم یا در خواست طراحی از من داشتید و اونو انجام دادم و یا همینجوری منو دوست دارید و قصد حمایت از من رو دارید. می تونید برای ادامه و گسترش فعالیت هام منو حمایت کنید . 


من به مقدار زیر حمایت می‌کنم

تومان
تومان

0 حامی در این ماه حمایت کرده‌اند