hero2

milad.institut

milad.institut
ساخته شده در 1401/9/06
0
حامی

مطالب من

حامی‌های برتر

من کی هستم و چه فعاليتی می کنم؟

ما در آموزشگاه زبان فرانسه میلاد با گرد هم آوری مدرسین جوان، پر انرژی و مجرب زبان فرانسه، مجموعه ای را بنا نهاده ایم که به صورت تخصصی فقط بر روی تدریس زبان فرانسه در موسسه زبان میلاد لاد تمرکز کرده ایم.

ما بر این باوریم که تمرکز بر روی تنها یک زبان در یک آموزشگاه زبان خارجی، این امکان را به ما می دهد تا اولا در شناسایی نقاط قوت و ضعف خود سریعتر عمل کرده و ثانیاً پس از توفیق در این امر با تجربه و کیفیت بالاتر، ارائه خدمات در سایر زبان ها را نیز در دستور کار خود قرار دهیم.

بنابراین و با توجه به سوابق تحصیلی و تخصصی مدیریت مؤسسه زبان فرانسه میلاد، گام اول را با تمرکز بر روی زبان فرانسه برداشته ایم.

دوره های ما شامل آموزش عموی زبان فرانسه و آمادگی آزمون های بین المللی در تمامی سطوح از مبتدی تا پیشرفته، از A1 تا C1 را شامل می شوند.


 

چرا من در حامی باش هستم؟

با توجه به شرایط پیش آمده برای اینتستاگرام به عنوان یکی از بزرگترین مراجع معرفی کسب و کار در ایران، حمایت شما باعث بیشتر دیده شدن تیم انستیتو میلاد شده و باعث می‌شود که با این کیفیت مثال زدنی، به افراد بیشتری خدمت رسانی کند.این حمایت قطعا در راستای تبلیغات هزینه شده و از طرفی ما همیشه افراد کم‌بضاعت اما با انگیزه را به صورت رایگان و یا با شهریه بسیار پایین ثبت‌نام می‌کردیم که این حمایت‌ها کمک بزرگی به ما در راستای ادامه دادن این مسیر خواهد بود

 

من به مقدار زیر حمایت می‌کنم

تومان
تومان

0 حامی در این ماه حمایت کرده‌اند