hero2

تامین مالی جمعی جهت حمایت از امیرحسین

تامین مالی جمعی جهت حمایت از امیرحسین
ساخته شده در 1399/5/20
0
حامی

مطالب من

حامی‌های برتر

درباره این همراهی:

سلام 

امیدوارم که حال دلتون خوب باشه و وقتی اومدین تواین صفحه شماهم مثل تموم همراهان امیرحسین ازین همراهی  خوشحال باشید .

قطعا تواین 48 ساعت گذشته در مورد داستان امیرحسین در صفحه شخصی من در اینستاگرام با نام: @miladtirandaz  و سایر تموم دوستان که اطلاع رسانی کردن چیزهایی شنیدین و خوندین!

امسرحسین یه پسرخلاق، مودب و ارزش آفرین توجامعه ماست که در یکی از خیابان های کرمانشاه برای تامین مخارج تحصیلی و کمک به خانواده داره به عنوان یه دستفروش با محصول "اسپند" تامین درآمد میکنه تا بتونه مایهتاج روزانه و تحصیلی خودشو ایجاد کنه.

تا اینجای داستان قشنگه اما غم داستان ما برای امیرحسین اینکه داره تمام تلاشش رو میکنه که بتونه ازطریق درآمدی که در روز بین 4تا 8 هزار تومنه پولاشو جمع کنه و یه گوشی هوشمند تهیه کنه تا واسه اول مهر که میخواد بره مدرسه بتونه ازطریق آموزش آنلاین به دلیل شرایط فورسی که کرونا ایجاد کرده در خونه آموزش ببینه و ادامه تحصیل بده.

اما همه ی ما میدونیم که با روزی 4 تا 8 هزار تومن این هزینه واسش تامین نمیشه که بخواد پولاشو جمع کنه و یه گوشی هوشمند بخره با توجه به اینکه زمانی به اول ماه مهر نمونده میشه گفت حدودا 40 روز دیگه.

به همین خاطر ممکنه استرس خیلی زیادی برای این مقدار درآمدی که داره داشته باشه که باهاش چکارکنه؟ کمک به خانواده یا خرید اقلام تحصیلی و تهیه گوشی هوشمند!!


چرا ما در حامی باش هستیم؟

ما باهم جمع شدیم تا هرآنچه که در حد توانمون هست بتوینم اینجا مبلغی رو برای حمایت از امیرحسین پرداخت کنیم که این میزان حجم استرسشو ازش کم کنیم و بدونه تنها نیست تواین جامعه! وبعد هرچه سریع تر اقلام مورد نیازش رو که برای ادامه تحصیل نیاز داره مثل گوشی هوشمند، خط همراه و یک ایننترنت همراه 1ساله که دغدغه اینترنت هم نداشته باشه رو براش تهیه کنیم + اگه از مبالغ حمایت شما موند واسش دفتر و کیف لباس هم بخریم


ازین حضور و همراهی شما دوستان خوبم سپاسگزارم

باتشکر میلاد تیرانداز


من به مقدار زیر حمایت می‌کنم

تومان
تومان

0 حامی در این ماه حمایت کرده‌اند