درباره من:

 • من کی هستم و چه فعاليتی می کنم؟

  من دانشجوی مهندسی کامپیوتر ام و از وقتی یادم میاد به نقاشی مشغولم. یه مدت داستان و فن فیکشن مینوشتم و یه مدت بعنوان گرافیست با یه استارتاپ همکاری میکردم و مدتی توی یه تیم بازی سازی بعنوان دولوپر مشغول بودم اما بعداً فهمیدم که علاقه ی اصلیم طراحی و نقاشی موضوعیه، نقاشی دیجیتال رو چند ساله با تب لتم شروع کردم.


   توی پیج من چی پیدا میکنید؟

  هدف اصلی من از نقاشی کشیدن اینه که بتونم تاثیر مثبتی توی زندگی آدما بذارم. توی این دوره زمونه خیلی از آدما وقت نمیکنن کتاب بخونن، یا به خودشون برسن تا خوشحال باشن. من همیشه دیدم که به محض این که یه محتوا حالت آموزش میگیره همه ازش سریع خسته میشن، این درحالیه که دونستن خیلی چیزا به زندگی کمک میکنه. هدف من اینه که لابه لای محتوای سرگرم کننده (نقاشی، کمیک، بعضاً داستان کوتاه) چیزای به درد بخور بذارم. بعضی وقتا طراحی هام رو به طور مرحله مرحله میذارم برای دوستانی که به طراحی علاقمندند. برای همین خیلی با وسواس موضوعایی که میذارم رو انتخاب می کنم تا مثبت و انگیزه بخش و در عین حال خنده دار و دوست داشتنی باشه.

  میتونید توی پیج اینستاگرام من رو دنبال کنید، یا اگه شخصاً کاری دارید هم در اینستاگرام و هم در تلگرام در خدمتم و خوشحالم میشم از شما پیشنهاد یا ایده ای بگیرم ^_^


  چرا من در حامی باش هستم؟

  محتوایی که من تولید میکنم رایگان در اختیار همه هست. نگاه کردن به یه نقاشی یا کمیک میتونه چند ثانیه بیشتر طول نکشه، اما برای لبخند کوچیکی که روی لبهای شما میشینه زحمت قابل توجهی کشیده میشه: ایده پردازی و پیدا کردن محتوای مطلوب، طراحی کردن و چندین بار کشیدن و پاک کردن و در نهایت درست کردن طراحی هام به طور دیجیتال و در نرم افزار. علاوه بر وقت و انرژی باید بتونم سخت افزار طراحی مناسب تر تهیه کنم که از لحاظ حجم و اندازه ی طرح هام در مضیغه نباشم. (هنوز نتونستم قلم نوری تهیه کنم)

  حمایت شما میتونه برای من خیلی انگیزه بخش و دلگرم کننده باشه، به من امید بده که به کاری که دارم میکنم ادامه بدم و تلاشم مداوم باشه و باعث میشه مواقعی که کم میارم موقتاً تولید محتوا رو قطع نکنم.