hero2

میتوخته

میتوخته
ساخته شده در 1400/6/26
0
حامی

مطالب من

حامی‌های برتر

من کی هستم و چه فعاليتی می کنم؟

سمیه گنجی هستم ولی در عالم ساخت پادکست ترجیح میدم با اسم سوفی/صوفی کار کنم. مدرس و مترجم هستم و دو دهه اخیر زندگیم رو به ترجمه و تدریس و ادبیات اختصاص دادم. ما هر جای دنیا که باشیم، زبان پل ارتباطی بین ماست و هر کسی حق داره به قدر نیاز خودش از این سفره لقمه بگیره. 

ولی من بعد از سالها تدریس به این نتیجه رسیدم که روشهای سیستماتیک برای زبان خلاقانه کفاف نمیده و تنها وقتی که آدم با دل خودش همراستا باشه چیزی رو که یاد میگیره به دل می سپاره. به خاطر همین تصمیم گرفتم با راه اندازی یک پادکست آموزشی به اهل ادبیات که معمولاً آدم های گوشه گیری هستن کمک کنم راه اصولی برای زبان آموزی و لذت بردن از زبان انگلیسی پیدا کنن.

برای شروع کار، بستر اسطوره های ایرانی رو انتخاب کردم چون سوای علاقه شخصی به نظرم ظرفیت خیلی بالایی برای آموزش و لذت بردن دارن.

چرا من در حامی باش هستم؟

ساخت پادکست، مخصوصاً دست تنها، یعنی این که از صفر تا صد محتوا رو خودت بسازی. این کار فقط شامل آماده کردن مطالب پادکست و ضبط صدا نیست کما این که خود این کار به تنهایی خیلی زمان بره و تبدیل یه تخصص به رسانه صوتی مستلزم تحقیق و آزمون و خطاست. اضافه کنین به این شرایط، نداشتن استودیوی حرفه ای که باعث میشه برای کم تر شدن صداهای محیطی، ساعت هایی خاص رو به ضبط اختصاص بدی. اما باز هم این تمام ماجرا نیست. معرفی پادکست، ساخت لوگو و پیدا کردن میزبان باز هم تولید محتوا از جنس دیگه ای رو طلب میکنه که وقتی همه اینها رو کنار هم بگذاری به اندازه یک کار تمام وقت، زمان لازم داره. دست آخر هم بابت این همه وقت و هزینه، حتی یه پول هم از مخاطب مستقیم عایدی دریافت نمیکنی. بدیهیه که اگر هیچ کمکی نداشته باشی تا مدت محدودی میتونی با این روش ادامه بدی. 

من بابت آموزشی که تو پادکست ارائه میکنم هیچ هزینه ای از شما طلب نمی کنم. در حالی که برای ارزون ترین کلاس زبان، چه مجازی و چه فیزیکی باید مبالغ گزافی بپردازید. اما هر مبلغی که از طریق این سایت برسه کمک میکنه از مشاغل دیگه ای که برای تأمین زندگی درگیرشون هستم فاصله بگیرم و بیشتر برای این پادکست وقت بذارم. به عبارت ساده تر، اگر نیاز مالی به داشتن شغل دوم و سوم نداشته باشم میتونم مطالب مفیدتری براتون تهیه کنم و شما رو هم زودتر به اهدافتون برسونم.

من به مقدار زیر حمایت می‌کنم

تومان
تومان

0 حامی در این ماه حمایت کرده‌اند